Joga w Parku z Fabryką Energii

Bezpłatne zajęcia jogi na świeżym powietrzu z doświadczonymi i certyfikowanymi nauczycielami z Fabryki Energii.

Ideą projektu jest promocja zdrowego, aktywnego wypoczynku. To szansa na ruch, relaks i kontakt z naturą dla mieszkańców dużego miasta. Spotkania w ramach akcji to zaproszenie mieszkańców Wrocławia do wspólnej praktyki jogi na świeżym powietrzu.

Joga w parku to akcja non-profit. Bezpłatne zajęcia jogi prowadzą certyfikowani i doświadczeni nauczyciele z Fabryki Energii. Do zajęć może dołączyć każdy, bez względu na wiek i sprawność fizyczną.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy już ćwiczą jogę, ale również osoby, które nigdy z jogą się nie zetknęły. JOGA W PARKU to także okazja do spotkania z innymi i spędzenia czasu w pozytywnej i przyjaznej atmosferze. Akcja JOGA W PARKU rozpoczęła się w 2007 roku. W 2008 r. zajęcia zorganizowane zostały w Warszawie, Krakowie, Sopocie, Łodzi, Toruniu i Wrocławiu. W kolejnych latach liczba miast stale się powiększała.

W roku 2011 wraz z nami ćwiczyli już mieszkańcy 14 miast Polski! PROWADZĄCY Certyfikowani i doświadczeni nauczyciele jogi Iyengara z Fabryki Energii Centrum Jogi we Wrocławiu

Lokalizacja

  • Park Szczytnicki obok Hali Stulecia /za Pawilonem Czterech Kopuł/
  • Czas od 12.07, każda niedziela lipca i sierpnia

PLAN SPOTKAŃ

  • 09:50 - 10:00 przywitanie, przedstawienie prowadzących
  • 10:00 - 11:30 sesja jogi

Zajęcia są bezpłatne; weźcie ze sobą matę do jogi, koc lub duży ręcznik oraz wygodny strój.

Zajęcia jogi prowadzone wg metody BKS Iyengara® ORGANIZATOR Fabryka Energii - Centrum Jogi pl. Wolności 7, 50-071 Wrocław., tel. 505 845 545 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szczegóły wydarzenia:
fabrykaenergii.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia