Katarzyna Kłaczek – recital piosenki aktorskiej online

Nowe interpretacje starych polskich hitów w elektronicznych aranżacjach, w wykonaniu fenomenalnej Katarzyny Kłaczek – aktorki Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Nowe interpretacje starych polskich hitów w elektronicznych aranżacjach, w wykonaniu fenomenalnej Katarzyny Kłaczek – aktorki Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu, finalistki Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki 38. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Świeże odsłony utworów Agnieszki Osieckiej, Krystyny Prońko, Maryli Rodowicz czy Piotra Roguckiego zostały zaaranżowane przez utalentowanego kompozytora i sound designer’a Dawida Majewskiego, eksperymentującego na styku muzyki elektronicznej i akustycznej. Wspólnie z Katarzyną Kłaczek  tworzą oryginalne, awangardowe i  zaskakujące projekty muzyczne. 

Recital zostanie zaprezentowany po raz pierwszy we Wrocławiu, podczas wernisażu wystawy fotografii teatralnej Tobiasza Papuczysa w ramach projektu Festiwal, którego nie było nawiązującego do tradycji teatralnego kwietnia w Centrum Kultury AGORA.

Okresu, kiedy powinien odbyć się Festiwal ewidentnych Talentów Aktorskich FeTA, który z powodu pandemii, nie zostanie zrealizowany.

Szczegóły wydarzenia:
ckagora.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia