Zdjęcie wydarzenia Spektakl: Kochane pieniążki

Spektakl: Kochane pieniążki

Co byś zrobił, gdybyś przez pomyłkę wszedł w posiadanie teczki z gigantyczną sumą pieniędzy?

Co byś zrobił, gdybyś przez pomyłkę wszedł w posiadanie teczki z gigantyczną sumą pieniędzy? Szukałbyś właściciela czy, szalejąc ze szczęścia, zatrzymałbyś ją dla siebie? Trudny wybór… Bo przecież pieniądze nie spadają z nieba i taka szansa nie zdarza się co dzień. Henry, bohater kryminalnej farsy „Kochane pieniążki”, podejmuje więc szybką decyzję. W końcu właśnie w jego urodziny otrzymuje ten wyjątkowy prezent od losu i żal z niego nie skorzystać.

Pędzi do domu ile tchu, ściskając znalezioną walizkę w rękach. Czas to pieniądz, więc od razu wciela w życie swój misterny plan! Żona patrzy na niego z przerażeniem, próbując odwieść od szalonego pomysłu… Gdy małżonkowie starają się dojść do porozumienia, niespodziewani goście tylko komplikują sytuację. Żądni sensacji i chciwi przyjaciele, skorumpowany glina, niezbyt rozgarnięty inspektor, bezczelny taksówkarz, a wszystkim po piętach depcze ktoś, z kim lepiej nie zadzierać… I wtedy zaczyna się prawdziwa akcja… Zawrotne tempo, niespodziewane wydarzenia, komiczne sytuacje i przezabawne dialogi. Reżyseria: Jerzy Bończak

Obsada: Ilona Wrońska, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Marcin Troński, Robert Moskwa, Angelika Piechowiak, Mikołaj Krawczyk, Sebastian Konrad Bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu: odjazd z centrum Wrocławia (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 16.00 oraz 19.00.

Ze względów organizacyjnych autobus może odjechać z opóźnieniem 10-15 min. Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się. odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 19:45 oraz 22:45.

Szczegóły wydarzenia:
WWW.SCENAATM.PL

Galeria

Powiązane wydarzenia