Koncert: Kwiat Jabłoni – koncert odwołany

Mogło być nic, to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia.

Mogło być nic, to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń.

Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego. W związku z promocją nowej płyty odbędzie się trasa koncertowa „Mogło być nic, a jest trasa” w największych halach siedmiu polskich miast. Planowanie koncertów w czasach pandemii koronawirusa to nie lada wyzwanie, dlatego, chcąc uniknąć kolejnych przenosin, zespół i organizatorzy zdecydowali się ogłosić trasę właśnie w halach. Takie miejsca pozwalają bowiem na dynamiczne działanie w przypadku wszelkich wprowadzanych obostrzeń i nowych komunikatów związanych z pandemią przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

O zespole:

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu „jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Bilety w cenach:

Miejsca siedzące: PŁYTA - 99 zł (pula I), 109 zł (pula II), SEKTORY A2 / B2 / D2 – 79 zł (pula I), 99 zł (pula II), SEKTORY A1 / B1 / D1 – 79 zł (pula I), 99 zł (pula II).

Galeria

Powiązane wydarzenia