Nowy termin. Koncert: Michele Morrone

4 kwietnia czeka nas wydarzenie absolutnie wyjątkowe – koncert Michele Morrone, który szturmem podbił Polskę swoją grą aktorską, elektryzującym wyglądem.

8 maja czeka nas wydarzenie absolutnie wyjątkowe – koncert Michele Morrone, który szturmem podbił Polskę swoją grą aktorską, elektryzującym wyglądem oraz ... sensualnym, męskim wokalem.

Michele podbił serca Polek jako odtwórca głównej roli w najgłośniejszym filmie tego roku -"365 dni". Jego rozpoznawalność rosła z dnia na dzień - nie tylko na terenie Polski, ale także globalnie, sięgając do takich krajów jak Brazylia, Francja czy Japonia.

Pierwszy singiel Michele Morrone "Feel it" odniósł ogromny sukces i zyskał pozytywne recenzje zarówno w branży muzycznej, jak i wśród fanów.

Teledysk z wynikiem 1 miliona wyświetleń w pierwszy weekend po premierze trafił na #1 karty na czasie i długo utrzymywał pozycję lidera wśród najczęściej udostępnianych treści serwisu Youtube. 

Singiel zapowiada debiutancki album artysty, zatytułowany "Dark Room". Płyta trafiła na półki sklepowe już 14.02.2020 roku i do teraz okupuje pierwsze miejsca sprzedaży

Galeria

Powiązane wydarzenia