Koncert Nadziei. Anita Lipnicka zagra dla dzieci

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" ma zaszczyt zaprosić na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie.

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" ma zaszczyt zaprosić  na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. 17 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki odbędzie się jubileuszowy, 10. Koncert Nadziei.

W ten wyjątkowy wieczór artyści i publiczność wspólnie wyciągają pomocną dłoń do dzieci chorych na raka, małych pacjentów wrocławskiej kliniki Przylądek Nadziei.

Udział w tym szczególnym wydarzeniu wezmą: 

  • Muzykujący Przyjaciele Fundacji z towarzyszeniem orkiestry DZIUBEK BAND w widowisku muzycznym „DZIECI ROCK&ROLLA", czyli największymi przebojami muzyki rozrywkowej. 
  • Gwiazda wieczoru – Anita Lipnicka.

Zasiadając na widowni nie tylko będzie można przeżyć niezwykłe chwile, ale dodatkowo pomóc dzieciom w powrocie do zdrowia.

To one są cichymi bohaterami Koncertu Nadziei, bo to na ich rzecz organizujemy to wielkie wydarzenie. Cały dochód z biletów i aukcji prowadzonych podczas imprezy oraz wpłaty sponsorów przeznaczamy na leczenie małych pacjentów Przylądka Nadziei, najnowocześniejszego szpitala onkologii dziecięcej w Polsce.

Dwa lata temu udało  się zebrać 750 tysięcy złotych, a w ubiegłym roku  milion.

To prawdziwy unikat w skali całego kraju – nikomu na żadnym wydarzeniu artystycznym nie udało się do tej pory zgromadzić aż takiej kwoty. 

Szczegóły wydarzenia:
naratunek.org

Galeria

Powiązane wydarzenia