Zdjęcie wydarzenia Koncert premierowy: Młyn/Dynasonic/Gusstaff Records w Firleju

Koncert premierowy: Młyn/Dynasonic/Gusstaff Records w Firleju

26 listopada o 20.00 Trio Młyn zaprasza do Firleja.

26 listopada o 20.00 Trio Młyn zaprasza do Firleja. Młyn to elektroakustyczne trio w składzie: Sebastian Milewski - klawisze, Cezary Rosiński - syntezator modularny i Michał Wdowikowski - perkusja. Biorąc inspiracje zarówno z muzyki elektronicznej jak i m.in. jazzu, Zespół kładzie nacisk na poszukiwanie własnego języka nie unikając dystansu do zwartych rozwiązań formalnych.

Na dyskografię składają się albumy Reklama w Dym Records oraz kasetę Live at Narodowy wydaną własnym sumptem. Na swoim koncie mają występy na: Avant Art Festival we Wrocławiu, Dym Festival, Borderline Festival oraz liczne koncerty klubowe w Polsce i w Czechach. Członkowie zespołu aktywnie współtworzą od 2018 roku kolektyw Wkurvv organizujący wydarzenia artystyczne we Wrocławiu.

Tajne Koncerty:

Dynasonic - W muzyce tworzonej przez to trio puchnący od basów dub romansuje z retro dźwiękami klasycznego instrumentu i field recordingu. Hipnotyzująca repetytywność w naturalny sposób podpowiada skojarzenia z falami, przy czym eksperymentalna elektronika każe pamiętać, że jeśli już fale, to raczej wzburzone. To właśnie dubwave.

Zespół nagrał dotychczas dwie płyty: świetnie przyjęte #1 (Don’t Sit On My Vinyl, 2019) i #2 (Instant Classic, 2020), na których rozwijał obraną wcześniej formułę opartą na prostocie i intuicyjności przekazu. Każda z nich doczekała się swoistych suplementów – #1 została zremiksowana przez Jacka Sienkiewicza i 1988 (Don’t Sit On My Vinyl, 2019), a na #2bootleg (Czarny Kot Records, 2020) ukazały się alternatywne, rozbudowane wersje utworów. Dynasonic to: Mateusz Rychlicki - drums, electronics Adam Sołtysik - bass Mateusz Rosiński - electronics.

Bilety:

  • 20 zł - I pula
  • 30 zł - II pula
  • 35 zł - w dniu wydarzenia

Szczegóły wydarzenia:
firlej.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia