Koncert: RusT, Blackberry Brothers i Glasspop

RusT, laureaci tegorocznych Eliminacji do Pol'and'Rock Festival powracają z nowym materiałem!

RusT, laureaci tegorocznych Eliminacji do Pol'and'Rock Festival powracają z nowym materiałem. Ich drugi album „Night Will Fall" ukazał się pod koniec października, a 9 listopada w koncertowej wersji zabrzmi we Wrocławiu. Rockandrollowy mityng uświetnią zespoły Glasspop i Blackberry Brothers.

Album „Night Will Fall", którego sceniczna wersja zabrzmi we Wrocławiu po raz pierwszy, promuje klip do singla „Order". 

RusT: Debiutancki album pt. „White Fog” premierę miał jesienią 2014 roku. Grupa, której brzmienie nawiązuje do tradycji rocka lat 60. i 70., nadając mu przy tym świeży powiew współczesności, to laureat Jarocin Festiwal, Eliminacji do Przystanku Woodstock, legendarnej Muzycznej Jesieni w Grodkowie czy Eliminacji do Pol’and’Rock Festivalu, a także jedyny polski zespół zakwalifikowany do MTV European Music Awards w Belfaście, gdzie dotarł do finałowej czwórki międzynarodowej stawki artystów.

RusT ma na koncie występy m. in. na Orange Warsaw Festival i Masters of Rock w Czechach, na przestrzeni lat dzieląc scenę z takimi zespołami jak Judas Priest, Airbourne, MUSE., Triggerfinger, Rival Sons i Blues Pills

Glasspop:

Rockandrollowa dusza, sample i elektroniczna brzmienia, czyli odpowiedź na muzyczne poszukiwania członków zespołu i ich próba zdefiniowania samych siebie. Przed rokiem wydali album „Stranger in the mirror”, którego efektem były m.in. występy na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival, w studiach Radia Szczecin i Muzo.fm, a także promocja singli „I need Somebody” i „Perfect Illusion” za naszą zachodnią granicą.

Blackberry Brothers:

Ukłon w stronę największych mistrzów rocka i bluesa lat 60. i 70., niepozbawiony współczesności nawiązującej do amerykańskiej sceny blues-rockowej. Dali się usłyszeć na Rawa Blues Festival, Bluesroads Festival czy Muzycznej Jesieni w Grodkowie.

Szczegóły wydarzenia:
facebook.com

Galeria

Powiązane wydarzenia