Koncert Walentynkowy Adrianny Styrcz

Adrianna Styrcz wrocławska wokalistka. Karierę rozpoczęła w duecie Sinusoidal wraz z Michałem Siwiakiem.

Adrianna Styrcz wrocławska wokalistka. Karierę rozpoczęła w duecie Sinusoidal wraz z Michałem Siwiakiem. Ich album „Out Of The Wall” okazał się jednym z ciekawszych debiutów 2011 roku. Na płytę składała się muzyka elektroniczna łącząca ambient i trip-hop wzbogacona intrygująca barwą głosu Adrianny. W tym czasie współpracę zaproponował im sam Tricky z Massive Attack co zaowocowało dwoma wspólnymi singlami.

Artystka brała także udział w nagraniach płyty „Punkt" Eklektik Session-Radka Bonda Bednarza i Roliego Mosimanna. Następnie rozpoczęła się kooperacja z Mateuszem Górnym Gooralem - tworzyli też razem klubowy duet CUDA, którego trzeci sinigiel „Psychodrome” wywołał spore zamieszanie w sieci tu przed końcem ubiegłego roku.

Występowała na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych. Podczas 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu otrzymała nagrodę specjalną Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Szerszej publiczności dała się poznać występując w programie X-Factor.

Obecnie wraz z Piotrem Łyszkiewiczem pracuje nad solowym albumem pt. „nie kojarzę”, jako zapowiedź nowego wydawnictwa w grudniu 2018 ukazał się singiel oraz klip pt.„Tapczan”. Uważa, że muzyka powinna poprawiać jakość życia i właśnie taka jest jej misja – dostarczanie emocji jako narzędzie polepszające naszą codzienność.

Podczas walentynkowego wieczoru w Firleju zaprezentuje wraz z Michałem Lange, Wojtkiem Berganderem, Piotrkiem Łyszkiewiczem i Charlsem Rolesky m.in utwory z nadchodzącej płyty, na scenie wystąpi wraz z gościem specjalnym.

Galeria

Powiązane wydarzenia