Koncerty: „Ave verum Corpus" w wykonaniu Chóru Cantiamo Tutto

Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser" i dyrygent Sebastian Sikora, zapraszają na Koncerty Wielkopostne pt. „Ave verum Corpus"

Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Kulturalny Koneser" i dyrygent Sebastian Sikora, zapraszają na Koncerty Wielkopostne pt. „Ave verum Corpus", w wykonaniu Chóru Cantiamo Tutto.

To możliwość posłuchania pieśni sakralnych na żywo, w harmonii czterogłosowej, wykonywanych a cappella. Koncerty Wielkopostne to wyjątkowa artystyczna przestrzeń, która pozwala oddać hołd Jezusowi Chrystusowi i skłania do refleksji nad życiem i istotą przemijania. To pewnego rodzaju muzyczne rekolekcje, które z pewnością mogą być częścią odnowy duchowej.

Koncerty odbędą się we wrocławskich kościołach: I. koncert - sobota 6 marca 2021, po Mszy Świętej rozpoczynającej się o godz. 18.30 – Kościół pw. Św. Antoniego, ul. Kasprowicza 26*. II. koncert - niedziela 7 marca 2021, po Mszy Świętej rozpoczynającej się o godz. 16.00 – Kościół pw. Św. Augustyna, ul. Sudecka 90*. * Przez wzgląd na pandemię i aktualnie obowiązujące obostrzenia, ilość miejsc limitowana.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Szczegóły wydarzenia:
kulturalnykoneser.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia