Zdjęcie wydarzenia Kreatywnie! – Lato z Pracownią Art-Edu

Kreatywnie! – Lato z Pracownią Art-Edu

Wykorzystamy przedmioty codziennego użytku, które podczas plastyczno-technicznych zajęć posłużą nam za nietypowe narzędzia i materiały.

Nie mamy zaczarowanego ołówka, który zamieni rysunki w realne przedmioty, ale od czego jest wyobraźnia? Spróbujemy ruszyć główką i wyjść poza ramy wszelkich schematów. Stawiamy na samodzielność. Wykorzystamy przedmioty codziennego użytku, które podczas plastyczno-technicznych zajęć posłużą nam za nietypowe narzędzia i materiały. Sprawdzimy, co w trawie piszczy!

Podczas turnusu odbywają się również zajęcia integracyjne, jest czas na zabawę, 3 wycieczki (wykorzystujące różne atrakcje dostępne w mieście), jak i samodzielną twórczość dzieci w ramach swobodnej aktywności. Uczestnicy korzystają też z uroków lata, bo część warsztatów odbywa się poza salami ośrodka.

Zajęcia: 8.00 - 17.00 | uczestnicy 7-10 lat | grupa do 15 osób | koszt: 680 zł – turnus
obowiązuje zniżka 20% programu Nasz Wrocław oraz zniżka 30% programu Nasz Wrocław MAX | zniżka dla rodzeństw: 5%

informacje i zapisy: Pracownia Artystyczno-Edukacyjna; tel. 71 348 30 10 wew. 37
potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest uiszczenie wpłaty na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć; prosimy o zgłaszanie potrzeb zdrowotno/dietetycznych dzieci

W cenie turnusu jest koszt zajęć i materiałów, biletów wstępu, obiadów (drugie danie) i podwieczorków oraz ubezpieczenia NNW. Prosimy, by dzieci miały ze sobą legitymację szkolną (przejazdy MPK), drugie śniadania i małe butelki lub kubki (w Pracowni jest dystrybutor wody pitnej). Zajęcia są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

Sprawdź całą ofertę Lata z Pracownią na lipiec 2022.

Szczegóły wydarzenia:
swiatowid.net.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia