Kultowe treningi kettlebell 300 Maxwella. Za darmo

Trening 300 powtórzeń Maxwella to chyba najbardziej lubiany trening kettlebell. Polega na wykonaniu 18 różnych ćwiczeń z odważnikiem po 10-20 powtórzeń.

Trening 300 powtórzeń Maxwella to chyba najbardziej lubiany trening kettlebell. Polega na wykonaniu 18 różnych ćwiczeń z odważnikiem po 10-20 powtórzeń (łącznie 300).

Zaangażowane są niemal wszystkie mięśnie. Przez pierwsze 2-2,5 godziny będziemy starali się nauczyć ćwiczeń wchodzących w skład zestawu (m.in. swing, tureckie wstawanie, rwanie i wiele innych), dopiero wówczas wykonamy właściwy trening.

Wcześniejsze doświadczenia z kettlebell będą na pewno dużym ułatwieniem, ale nie są warunkiem koniecznym do udziału w treningu. Wszyscy uczestnicy treningu otrzymają certyfikaty.

Rejestracja.

Prowadzący:

Acteam Marta Żebrowska i Acteam Marcin Wroński – instruktorzy wykładowcy kettlebell Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness z wieloletnim doświadczeniem.

Posiadają również uprawnienia instruktorskie dwóch najważniejszych szkół kettlebell: amerykańskiej – hardstyle i rosyjskiej – giriewoj sport. Oboje są także licencjonowanymi sędziami kettlebell lifting I klasy. 

Szczegóły wydarzenia:
zapisy.kettlebell.org.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia