Kurs języka francuskiego online od Fundacji Ukraina

Fundacja Ukraina zaprasza na bezpłatny kurs języka francuzkiego od poziomu A2. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę o 14:00 na Zoom. Obowiązują zapisy!

Mesadames et Messieurs! Czas zacząć przygodę z językiem francuzkim online!. Fundacja Ukraina zaprasza na darmowe zajęcia z języka francuskiego.

Trzymiesięczny kurs nauki języka francuskiego dla tych, którzy chcą się nauczyć języka miłości na zaawansowanym poziomie. Zajęcia będą odbywały się w każdą niedzielę od 7.02.2021 o godzinie 14.00 w trybie zdalnym za pośrednictwem platformy Zoom.

Jak zostać uczestnikiem?

Obowiązują zapisy

Zajęcia odbywają się  za darmo online w każdą niedzielę o 14:00 na platformie Zoom Dla kogo? - dla wszystkich chętnych w wieku od 16 lat. Od uczestników wymagamy znajomości francuskiego na poziomie co najmniej A2. _____________________

Що? - Курс французької мови
Коли? - Кожної неділі о 14:00
Де? - Онлайн-платформа Zoom Тримісячний курс французької мови для тих, хто хоче вивчити мову кохання на просунутому рівні. Заняття будуть проводитися щонеділі починаючи від 7 лютого 2021 року о 14:00 у віддаленому режимі через платформу Zoom. Від учасників вимагається знання французької мови на рівні принаймні А2. Як стати учасником? Обов'язкова попередня реєстрація Ціна? - безкоштовно!  Для кого - всіх бажаючих старших від 16 років. Хто проводить? - Модератор French Speaking Club.

Galeria

Powiązane wydarzenia