Zdjęcie

Legendy i Tajemnice Słynnych Wysp Wrocławia – spacer rodzinny

Ostrów Tumski to nie tylko najstarsza część Wrocławia, to także miejsce pełne zaczarowanych w kamieniu postaci i legend.

Ostrów Tumski to nie tylko najstarsza część Wrocławia, to także miejsce pełne zaczarowanych w kamieniu postaci i legend.

Organizatorzy zapraszają na rodzinny spacer najmłodszych odkrywców Wrocławia i ich opiekunów! Podczas wycieczki odwiedzicie siedzibę dawnego grodu książęcego. Zobaczycie pozostałości zamku oraz dowiecie się jak jeden z książąt gołębiom pomagał.

A może chcecie przekonać się gdzie się schował kościół pod kościołem? Pełen pasji przewodnik pokaże Państwu gdzie skamieniały kluski, a nawet i sama głowa. O tym dlaczego patronem Katedry został św. Wincenty wyjaśni jeden z cudów, który wydarzył się na Ostrowie Tumskim.

A o tym, że cudów na wyspach wydarzyło się więcej przekonacie się Państwo spacerując po słynnych wyspach Wrocławia! Wspólnie odkryjemy tajemnice Katedry i krasnale zamieszkałe na Ostrowie i wyspie Piasek. Każdy z krasnali opowie o swoim ulubionym miejscu i pracy, którą wykonuje. Cieszymy się ze wspólnego, rodzinnego odkrywania słynnych wysp Wrocławia!

Cena za dziecko 2-16 lat: 20 zł; bilet rodzinny 2 dorosłych + 2 dzieci: 90 zł. Uczestnictwo dzieci w wycieczce tylko pod opieką dorosłego opiekuna.

Cena dorosły: 30 zł/os.

Minimalna liczba uczestników wycieczki: 2 osoby. Zapisy: telefonicznie: +48 732 741 907 lub mailowo: rs.

Szczegóły wydarzenia:
meetmycity.tours

Galeria

Powiązane wydarzenia