Zdjęcie wydarzenia LEMiada 2021 - lemowa olimpiada

LEMiada 2021 - lemowa olimpiada

Przybliżamy wrocławskim czytelnikom sylwetkę i twórczość Stanisława Lema i zachęcamy do wspólnej zabawy w przestrzeniach bibliotecznych po długiej rozłące.

LEMiada 2021

Rok 2021 został ogłoszony rokiem Stanisława Lema. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu zaprasza do udziału w „lemowej” olimpiadzie. Projekt składa się z kilkunastu wydarzeń odbywających się w różnych filiach MBP we Wrocławiu na przestrzeni kilku miesięcy – od czerwca do października 2021 r.

W tym czasie odbędą się m.in. rodzinne warsztaty plastyczne, zajęcia edukacyjne, gra mobilna, prelekcje dla dorosłych oraz quiz z nagrodami. Wszystko to, by przybliżyć wrocławskim czytelnikom sylwetkę i twórczość Stanisława Lema i zachęcić do wspólnej zabawy w przestrzeniach bibliotecznych po długiej rozłące.

Wydarzenia w ramach LEMiady

Więcej informacji już wkrótce!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Szczegóły wydarzenia:
biblioteka.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia