Litografie Anny Trojanowskiej w galerii Sztuka na miejscu

Organizatorzy zapraszają na wystawę Anny Trojanowskiej w galerii przy ul. Łaciarskiej 4.

Litografie Anny Trojanowskiej w galerii Sztuka na miejscu. Organizatorzy zapraszają na wystawę Anny Trojanowskiej w galerii przy ul. Łaciarskiej 4. Artystka związana z wrocławskim ASP, zaprezentuje tam jedne ze swoich najciekawszych prac. Anna Trojanowska dzieli swoje artystyczne dokonania pomiędzy klasyczną litografię i nowe media. W realizacji swoich prac często sięga po animację, film oraz projektowanie interfejsu graficznego.

Charakterystyczne dla jej twórczości są również prace litograficzne na marmurze oraz litografie wykonywane technikami eksperymentalnymi w druku płaskim. Twórczość wrocławskiej graficzki została uhonorowana ponad trzydziestoma nagrodami na międzynarodowych konkursach, a jej prace gościły już na wystawach w Tajwanie, Chicago, Libercu, Florencj i Cadaques. Tym razem będą mogli je poznać również wrocławianie w nowoczesnym centrum wystawienniczym w centrum starego miasta – w galerii przy ulicy Łaciarskiej 4.

Wystawa Anny Trojanowskiej jest drugą z serii wystaw w nowej przestrzeni artystycznej, która jest owocem współpracy pomiędzy Wydziałem Kultury Miasta Wrocław, Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiuoraz Save the World Real Estates.

Galeria czynna od wtorku do niedzieli, w godz. 12.00-20.00.

Wstęp: bezpłatny.

Wystawa jest jedną z imprez towarzyszących obchodom 25-lecia Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów wrocławskiej ASP.

Szczegóły wydarzenia:
sztukanamiejscu.art

Galeria

Powiązane wydarzenia