Zdjęcie wydarzenia Makabryczny Wrocław – spacer z przewodnikiem Walkative!

Makabryczny Wrocław – spacer z przewodnikiem Walkative!

Organizatorzy zapraszają na krwawą podróż w przeszłość Wrocławia i jego okolic

Organizatorzy zapraszają na krwawą podróż w przeszłość Wrocławia i jego okolic. Budynki Wrocławia są świadkami nie tylko interesujących faktów z historii miasta, ale skrywają również mroczne sekrety o swoich mieszkańcach. Odkryj ciemną stronę Wrocławia i poznaj historię, których nie usłyszysz na innych wycieczkach. Potem już nic nie będzie takie samo.

Nawet słońce będzie świecić jakby chłodniej... Jeśli nie przerażają was opowieści pełne krwi i czarnego humoru zapraszamy w sobotę. Przewodnikiem będzie Maciej. Zbiórka tradycyjnie przy pomniku Aleksandra Fredry.  Wycieczkę możecie zarezerwować tutaj, szczegóły pod numerem telefonu: +48 513 875 814.

Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa. Ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie! Wycieczki działają w naszej stałej formule „free tours” – to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina. Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. 

Szczegóły wydarzenia:
freewalkingtour.com

Galeria

Powiązane wydarzenia