Zdjęcie wydarzenia Malinowy prysznic. Warsztaty kosmetyczne – Kreatywne Wakacje

Malinowy prysznic. Warsztaty kosmetyczne – Kreatywne Wakacje

Malinowy prysznic. Warsztaty kosmetyczne. Będziemy czarować z natury! Zanurzymy się w świat cudownie aromatycznych olejków.

Malinowy prysznic. Warsztaty kosmetyczne. Będziemy czarować z natury! Zanurzymy się w świat cudownie aromatycznych olejków, suszonych ziół i kwiatów.

Wykorzystam bogactwo roślin, by stworzyć delikatne, orzeźwiające, pachnące latem kosmetyki. Mamy mnóstwo pomysłów i proste receptury. A tworzenie takich kompozycji i mikstur to wielka frajda i niesamowicie kusząca przygoda. Zapach słodkich pomarańczy i malin będzie unosił się w powietrzu!

 • PONIEDZIAŁEK – Glicerynowe mydełka / błyszczyk do ust Na warsztatach uczestnicy skomponują piękne, kolorowe mydełka tzw. metodą „Melt & Pour”. Poznają sposoby wzbogacenia bazy glicerynowej o różnorodne składniki pielęgnacyjne. To fajna zabawa dobierać i łączyć produkty, które z pewnością polubi wrażliwa skóra dziecka. Wszystkie są naturalne, przyjazne dla środowiska. Do dyspozycji będą różne, ciekawe kształty foremek. W drugiej części warsztatów przygotujemy błyszczyk do ust.
 • WOREK – Mgiełka – Hej, przygodo! / leśne woreczki Chodźcie do lasu! Wyruszając w dzikie tereny trzeba zaopatrzyć się w dobry humor i w skuteczny środek, który odstraszy komary, meszki i kleszcze. Na warsztatach skomponujemy łagodną mgiełką, która pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie i równocześnie ochroni nas przed niechcianymi ukąszeniami. W drugiej części zajęć przygotujemy woreczki pełne pachnących ziół i leśnych skarbów.
 • ŚRODA – Owocowe kulki do kąpieli / sól kąpieli Kąpiel pełna zabawy! Na warsztatach skomponujemy owocowe kulki do kąpieli, które wypełnią cudownym aromatem całą łazienkę, a wodę wzbogacą cennymi minerałami i składnikami pielęgnacyjnymi. W drugiej części warsztatów przygotujemy sole do kąpieli w dekoracyjnych próbówkach. Tyle dobroci!
 • CZWARTEK – Malinowy mus do ciała / koktajle piękności Apetyczny mus do ciał łączy w sobie to, co najcenniejsze z natury – odżywcze olejki i cudny aromat. Delikatny jak chmurka, smakowity jak lody. Po prostu cud – malina dla naszej skóry! Na deser przyrządzimy super zdrowe koktajle owocowe dla urody i zdrowia:) Ale pycha!
 • PIĄTEK – Księga piękna / tatuaże brokatowe Na zakończenie turnusu wykonamy KSIĘGĘ PIĘKNOŚCI z przepisami z całego tygodnia na naturalną pielęgnację:) Kreatywną zabawę urozmaicą brokatowe tatuaże.

Prowadząca: JOLANTA ŁAPINKIEWICZ Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone! WIEK UCZESTNIKÓW: 6-12 lat

CENA:  670 zł cena turnusu,  145 zł pojedynczy dzień

Co obejmuje cena

fantastycznych prowadzących i animatorów warsztaty i kreatywne animacje wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów wyżywienie – śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek

Plan dnia

 • 7:30 – 9:00 śniadanie
 • 9:00 – 10:00 zajęcia integracyjne, wyjście na dwór
 • 10:00 – 12:00 zajęcia warsztatowe cz.1.
 • 12:00 – 12:30 obiad – I danie
 • 12:30 – 14:00 zajęcia warsztatowe cz.2.
 • 14:00 – 14:30 obiad – II danie
 • 14:30 – 15:30 zajęcia kreatywne, wyjście na dwór (w piątek najczęściej organizujemy, pożegnalny seans filmowy
 • 15:30 – 16:00 podwieczorek
 • 16:00 – 16:30 czas absolutnie freestyle

Szczegóły wydarzenia:
krzywykomin.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia