Marka z historią w tle – spotkanie przedsiębiorczych kobiet

Wydarzenia skierowane są do kobiet-właścicielek małych i średnich firm.

Santander Bank Polska przy wsparciu Akademii Marki z Klasą i pod patronatem Fundacji Santander Bank Polska zapraszają do udziału w wyjątkowej inicjatywie, od kobiet dla kobiet, łączącej elementy networkingu, pracy warsztatowej oraz akcji społecznej.

W ramach cyklu organizowane jest pięć spotkań w różnych miastach Polski. Wydarzenia skierowane są do kobiet-przedsiębiorczyń, odbiorców marki Santander Bank Polska i Akademii Marki z Klasą – właścicielek małych i średnich firm oraz kobiet-doradców, kierowników i dyrektorów Santander Bank Polska.

Spotkania poruszać będą tematy dotyczące przywództwa kobiet w biznesie, świadomości budowania marki własnej i integracji kobiet.

Wydarzenie 5 grudnia jest połączone z akcją społeczną, poprzez którą organizatorzy zwracają uwagę na osoby niesłyszące i niedosłyszące. Środki zebrane podczas spotkania posłużą do zorganizowania warsztatów dla słabosłyszących podopiecznych Fundacji InCorpore, młodych kobiet wchodzących na rynek pracy

Podczas spotkania 5 grudnia przede wszystkim odpowiemy na pytania:

  • Czy w czasach nadzwyczaj ostrej konkurencji, obsesji na punkcie satysfakcji Klienta, wszechogarniającej cyfryzacji i mediów społecznościowych można być sobą?
  • Czy nasza autentyczność rzeczywiście ma wpływ na to, jak postrzegają nas Klienci?
  • Jak zadbać o markę osobistą - co składa się na kapitał w budowaniu autentyczności i niepowtarzalności swojej marki?

Ważnymi elementami spotkań są:

  • Rozmowy o czynnikach sukcesu – dzielenie się osobistymi historiami;
  • Rozmowa z mentorami biznesu, którzy przekazują swoją perspektywę jak świadomie zmieniają swoje życie na lepsze i pełniejsze;
  • Nawiązanie bliskich i serdecznych relacji - integracja środowiska właścicielek firm;
  • Budowanie społeczności kobiet , która ma zapewnić poczucie prawdziwego wsparcia.

Warsztat „Czy miłość klienta można kupić?” poprowadzi Ewa Czertak, trener biznesu i mentor, ekspert Personal Branding, prezes Akademii Marki z Klasą.

Do dyskusji zaproszono gościa specjalnego Jadwigę Kutę. Spotkanie uświetni mini recital w wykonaniu Ewy Urygi oraz Oliwii Kędziory.

Szczegóły wydarzenia:
markazhistoriawtle.com

Galeria

Powiązane wydarzenia