Zdjęcie wydarzenia Midnight – Jarosław Kozioł & Natalia Komorowska & Kuba Kęsy

Midnight – Jarosław Kozioł & Natalia Komorowska & Kuba Kęsy

Wystawa Midnight – Jarosław Kozioł, Natalia Komorowska oraz Kuba Kęsy podczas wydarzenia połączą swoje pasje w intermedialny dialog światłocieni.

Wystawa Midnight – Jarosław Kozioł, Natalia Komorowska oraz Kuba Kęsy podczas wydarzenia połączą swoje pasje w intermedialny dialog światłocieni ich indywidualnych wibracji., m.in. szkłem, performensem, muzyką. Jarosław Kozioł, Natalia Komorowska oraz Kuba Kęsy podczas wydarzenia połączą swoje pasje w intermedialny dialog światłocieni ich indywidualnych wibracji.

Przestrzeń twórcza jest intymną świątynią, w której dokonują się akty przełomu, oświecenia, pragnień, spełnienia i wypalenia. Podążając procesem kreacji dążymy do przełamywania swoich granic cielesnych i umysłowych. Zagłębiamy się w mroki i światła naszych dusz, odnajdując energię do przekazania wewnętrznych przeżyć, które nas odsłaniają i prezentują takimi, jakimi jesteśmy naprawdę. Moment przesilenia, zmiany czasu i dnia – północ – staję się wspólnym odniesieniem do życia sztuką, która nie pozwala zasnąć i usilnie stara się ujawnić zakamarki naszych serc i umysłów.

Wystawa od 23 do 30 maja 2022 Muzyczny performens i wernisaż: 25 maja o 20:00 Miejsce JATKI 2.0 Wstęp wolny.

25 maja o 20:00 zapraszamy na wernisaż do JATKI 2.0 podczas którego odbędzie się wyjątkowy intermedialny performens muzyczny przy współpracy: Jarosława Kozioła, Natalii Komorowskiej (sztuki wizualne) i Jakuba Kęsego (muzyka). Po koncercie zapraszamy do rozmowy z artystami i oczywiście delektowania się sztuką. 

Galeria

Powiązane wydarzenia