Zdjęcie wydarzenia Miejska Dżungla Integracyjna Wystawa Zwierząt Egzotycznych

Miejska Dżungla Integracyjna Wystawa Zwierząt Egzotycznych

Miejska Dżungla to miejsce dla każdego, kogo interesuje świat zwierząt.

Miejska Dżungla to miejsce dla każdego, kogo interesuje świat zwierząt. Nie jest to zwykła wystawa - łączy w sobie możliwość podziwiania egzotycznych zwierząt z nabywaniem wiedzy na ich temat, a przede wszystkim daje możliwość bezpośredniego obcowania z nimi. Jest to wspaniałe źródło rozrywki, ale także wiedzy i niezapomnianych doświadczeń.

Tutaj na własnej skórze przekonasz się, czy wąż jest śliski, zobaczysz jak żyje małpia rodzina. Włochate pająki, duże węże, ale także kolorowe ptaki i ciekawskie wiewiórki - wszystko to i wiele więcej dostępne w zasięgu ręki! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapewniamy możliwość zwiedzania pod nadzorem opiekunów zwierząt, jak i organizujemy zajęcia tematyczne, które są doskonałym uzupełnieniem szkolnych lekcji przyrody. Wszystkie zwierzęta w naszym egzotarium mają zapewnione odpowiednie warunki, oraz są objęte stałym nadzorem opiekunów i lekarza weterynarii z Kliniki Weterynarii

Zwierzęta pochodzą z różnych stron świata. 9 okazów z Afryki, 8 z Azji, 9 z Ameryki Południowej, 3 z Ameryki Środkowej, 4 z Ameryki Północnej, 4 z Australii i 1 z Europy.

Szczegóły wydarzenia:
miejskadzungla.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia