Mobilna gra miejska „Tropy ekonomii”

Centrum Innowacji Przejście zaprasza do udziału w mobilnej grze miejskiej pt. „Tropy ekonomii. Tajemnica mumii" na podst. opowiadania Tamary Chorążyczewskiej.

Centrum Innowacji Przejście zaprasza do udziału w mobilnej grze miejskiej pt. „Tropy ekonomii. Tajemnica mumii" na podstawie opowiadania Tamary Chorążyczewskiej. Gra została zrealizowana w partnerstwie z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Akademią Wojsk Lądowych w ramach wydarzenia: Poligon Naukowy / Park Wiedzy / Dolnośląski Festiwal Nauki.

Rozgrywka rozpocznie się dnia 14 września 2019 roku o godz. 11.00 w Centrum Innowacji Przejście przy ul. Świdnickiej 19. Rozdanie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00.

Fabuła gry:

Podczas remontu „Zetki”, popularnego budynku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, zostaje odnaleziona mumia. Policji udaje się ustalić, że są to zasuszone zwłoki mężczyzny, które zostały zamknięte w starej skrzyni na strychu ponad trzydzieści lat temu. Śledztwo zostaje umorzone ze względu na przedawnienie. Jednak pracownicy Biura Promocji UEW nie dają za wygraną. Prowadzą swoje prywatne dochodzenie, podejrzewając, że denat jest ofiarą naukowych rozgrywek personalnych. Otrzymują list, który przyspiesza bieg wydarzeń.

Anonimowy autor listu deklaruje, że zna prawdę, może sprawić, że mumia „zacznie mówić”. Informator nie odkryje jednak kart za darmo, ani też nie wyjawi tajemnicy byle komu. Prawdziwy tropiciel prawdy musi wykazać, że zna się na ekonomii i strategii oraz potrafi logicznie myśleć...

Poznasz  kolejne wskazówki prowadzące do rozwiązania zagadki, jeśli poradzisz sobie z zadaniami informatora. Dołącz od śledztwa prowadzonego przez pracowników Biura Promocji UEW i odkryj tajemnicę dawnej zbrodni!

Szczegóły:

Na najlepszych tropicieli prawdy czekają nagrody!

Do gry potrzebny jest smartfon/tablet z dostępem do internetu i zainstalowaną darmową aplikacją ActionTrack.

Zapisy: w dniu startu uczestnicy wypełniają kartę zgłoszenia.

Szczegóły wydarzenia:
biblioteka.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia