Moje we dwoje – warsztaty dla mam z niemowlakami

Organizatorzy zapraszają na warsztaty mamy z małymi dziećmi (do 1 roku życia). Na zajęciach stworzymy przestrzeń na zabawę.

Organizatorzy zapraszają na warsztaty mamy z małymi dziećmi (do 1 roku życia). Na zajęciach stworzymy przestrzeń na zabawę i zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych, ale przede wszystkim znajdziemy czas na wspólne zgłębianie wyzwań macierzyństwa, wspieranie się w codziennych trudnościach rodzicielskich,przyjrzymy się znaczeniu relacji mamy z dzieckiem. Powszechnie uważa się, że szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko. Tylko co to właściwie znaczy? I jak to osiągnąć?

.Warunek uczestnictwa: mamy z niemowlakami (do 12 miesięcy) grupa zamknięta, tzn. że każda mama decyduje się na udział we wszystkich spotkaniach w ciągu cyklu Prowadzące: Agnieszka Rucińska – psycholog, psychoterapeuta, zajmuje się psychologiczną opieką okołoporodową Liwia Pera – psycholog, psychoterapeuta, zajmuje się psychologiczną opieką okołoporodową Koszt udziału w warsztatach: 80 zł/ za spotkanie. Termin: piątki od 11.10.2019 r. do 13.12.2019 r. godziny 11:00 – 12:30 *Grupa rozpoczyna pracę, gdy uczestnictwo zadeklaruje 6 mam. Zgłoszenia prosimy kierować: -mailowo: s Miejsce odbywania się spotkań: Consilia Centrum Psychoterapii i Szkoleń ul. Kazimierza Wielkiego 67, wejście A, piętro I, lokal 103 Wrocław telefon: +48 690 002 218.

Szczegóły wydarzenia:
psychoterapia.plus

Galeria

Powiązane wydarzenia