Mosty i wyspy Wrocławia – Free Walkative! Tour

Zapraszamy na wieczorny spacer wzdłuż Odry i jej przepięknie iluminowanych brzegów.

Niektórzy nazywają Wrocław „Wenecją Północy”, gdyż przepływająca przezeń Odra tworzy tu ponad 21 malowniczych wysp, a mieszkańcy przez wieki zbudowali na rzece ponad 100 mostów.

Zapraszamy na wieczorny spacer wzdłuż Odry i jej przepięknie iluminowanych brzegów. Przejdziemy przez najbardziej malownicze zakątki miasta, będziemy także świadkami niezwykłego wydarzenia – rytuału zapalania starych ulicznych lamp, który nie zmienił się od setek lat. Zanurz się z nami w bajkową atmosferę wieczornego Wrocławia i posłuchaj historii o tym, jak natura przez wieki kształtowała miasto i jego losy. Dowiedz się o największej powodzi w jego historii, która miała miejsce zaledwie dwie dekady temu. Podziwiaj z nami odwagę wrocławian, którzy stanęli w obronie miasta i dzięki temu nauczyli się je kochać, wielu po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej.

Zapraszamy na wycieczkę „Mosty Wrocławia” – według wielu naszych gości jest to jeden z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych spacerów, na jakie możesz się wybrać w Europie! .

Wycieczkę możecie zarezerwować tutaj.

Spotykamy się przy pomniku Aleksandra Fredry na Rynku.

Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa, koniecznie załóżcie maseczki, my też będziemy zamaskowani, ale bądźcie pewni, że będziemy uśmiechać się do Was oczami! Ustaliliśmy limit wielkości grup, więc spieszcie się i rezerwujcie!

Wycieczki działają w naszej stałej formule „free tours”  – to wyłącznie Wy decydujecie, jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina. Przez blisko 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu – to, czy byliście w tanim kinie studyjnym, czy w drogim multipleksie, pozostawiamy już Waszej decyzji. Natomiast prosimy o niejedzenie popcornu na wycieczce.

Zapraszamy! 

Szczegóły wydarzenia:
freewalkingtour.com

Galeria

Powiązane wydarzenia