Zdjęcie wydarzenia Mosty i wyspy Wrocławia – spacer z przewodnikiem Walkative!

Mosty i wyspy Wrocławia – spacer z przewodnikiem Walkative!

Wrocław nazywany jest „Wenecją Północy” gdyż przepływająca przezeń Odra tworzy tu ponad 21 malowniczych wysp i ponad 100 mostów.

Niektórzy nazywają Wrocław „Wenecją Północy” gdyż przepływająca przezeń Odra tworzy tu ponad 21 malowniczych wysp, a mieszkańcy przez wieki zbudowali na rzece ponad 100 mostów. Zapraszamy na wieczorny spacer wzdłuż Odry i jej przepięknie iluminowanych brzegów.

Przejdziemy przez najbardziej malownicze zakątki miasta, będziemy także świadkami niezwykłego wydarzenia – rytuału zapalania starych ulicznych lamp, który nie zmienił się od setek lat. Zanurz się z nami w bajkową atmosferę wieczornego Wrocławia i posłuchaj historii o tym jak natura przez wieki kształtowała miasto i jego losy.

Dowiedz się o największej powodzi w jego historii, która miała miejsce zaledwie dwie dekady temu. Podziwiaj z nami odwagę wrocławian, którzy stanęli w obronie miasta i dzięki temu nauczyli się je kochać, wielu po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej. Zapraszamy na wycieczkę Mosty Wrocławia – według wielu naszych gości jest to jeden z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych spacerów na jakie możesz się wybrać w Europie!

 Wycieczki możecie zarezerwować tutaj.

+48 513 875 814

Spotykamy się przy pomniku Aleksandra Fredry na Rynku Głównym, obok wejścia na wieżę ratuszową. Szukacje przewodnika z żółtym parasolem.

Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa. Ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie! Wycieczki działają w naszej stałej formule „free tours” - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina. Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji. Natomiast prosimy o nie jedzenie popcornu na wycieczce.

Szczegóły wydarzenia:
freewalkingtour.com

Galeria

Powiązane wydarzenia