Mroczny Wrocław. Niespełniona miłość i magiczne napoje

Chcecie poczuć ciarki na plecach, strach powoli wdzierający się do serc, słysząc historie, które dotychczas skrywały mury i ulice miasta?

Hello Poland zaprasza na zupełnie nową odsłonę wycieczki Mroczny Wrocław! Wyruszcie  śladami najstraszliwszych wrocławskich historii w następujących terminach:  12 kwietnia godz. 19.00 i 11 maja o godz. 20.00.

W dzień przyjazny i gwarny, lecz wraz ze zmierzchem zaczyna zmienić oblicze. Piękne zabytki i malownicze uliczki przeobrażają się po zachodzie słońca.

Uśmiechy turystów zastępuje niepokój i przerażenie. Nadchodzi MROK. Z oddali dobiegają odgłosy szybkich uderzeń o granitowy bruk, gdzieś z głębi bramy dobiegł krótki stłumiony krzyk.

Wraz z ścielącą się mgłą słychać coraz wyraźniej dochodzące zewsząd jęki i ciche błaganie o pomoc. Wrocław pokazuje swe niepokojące oblicze. Czy to miasto zbrodni?

Chcecie poczuć ciarki na plecach, strach powoli wdzierający się do serc, poczuć obrzydzenie i niesmak, słysząc historie, które dotychczas skrywały mury i ulice miasta?

Ten spacer jest dla tych, którzy zamiast ciepłych kapci, siedzenia przed telewizorem lub w gwarnych restauracjach wolą się przejść i posłuchać ciekawych historii. Całkowicie nowych, dotyczących morderstw, ludzi spod ciemnej gwiazdy, ale i nietypowych stróżów prawa.

Podczas wycieczki uczestnicy będą się poruszać po tych obszarach Starego Miasta, które w przeszłości cieszyły się raczej kiepską reputacją. Wąskie ciemne zaułki, zapuszczone podwórka, ale i miejsca, które za dnia przyciągały, a nocą pokazywały prawdziwe oblicze.

Zaczynamy po zachodzie słońca – ubierzcie się ciepło i przygotujcie się na mroczny spacer.

Zapisy:

Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową.

Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena za osobę: 29 zł (w tygodniu), 35 zł (weekend).

Wycieczka wyłącznie dla osób dorosłych – zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci. 

Wycieczkę poprowadzi Michał Karczmarek – licencjonowany przewodnik miejski.

Hello Poland zaprasza także na wycieczkę uzupełniającą - Mroczny Wrocław - spacer z dreszczykiem.

Informacje na temat zwiedzania udzielane są od numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Szczegóły wydarzenia:
hello-poland.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia