Nabór do otwartego przeglądu portfolio z Michałem Łuczakiem

Pracujesz nad projektem fotograficznym i chciałbyś/chciałabyś o nim porozmawiać?

Pracujesz nad projektem fotograficznym i chciałbyś/chciałabyś o nim porozmawiać? Dowiedzieć się, co specjaliści myślą o jego koncepcji, strukturze i związkach formy z treścią, a przy okazji otrzymać cenne, merytoryczne uwagi? A może potrzebujesz wskazówek co do kierunku rozwoju artystycznego Twojego projektu?

Jeśli tak, to właśnie Ciebie zapraszamy na wymianę doświadczeń i pomysłów, czyli przegląd portfolio z Michałem Łuczakiem, Pauliną Galanciak i Maciejem Bujko! Przegląd portfolio w TIFF Center to wydarzenie przeznaczone dla studentów i absolwentów fotografii, artystów sztuk wizualnych, uczniów, członków kół fotograficznych i każdego, kto pracuje nad projektami artystycznymi i chciałby je zaprezentować.

Oglądać, oceniać i dyskutować o zgłoszonych portfoliach będą: Michał Łuczak (Sputnik Photos) – fotograf, gość specjalny listopadowej edycji Photographer’s Choice, Maciej Bujko (TIFF Center) i Paulina Anna Galanciak (TIFF Center). Przegląd jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie do udziału w przeglądzie.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem do 16.11.2019 r. UWAGA! W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie prawo do preselekcji nadesłanych na przegląd projektów. O wynikach preselekcji uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo do 17.11.2019, do końca dnia.

Zakwalifikowanych uczestników prosimy o przyniesienie makiet/wydruków/własnego sprzętu elektronicznego.

Szczegóły wydarzenia:
tiffcenter.com

Galeria

Powiązane wydarzenia