Nadzwyczajny Koncert DTiFC

Będzie to nadzwyczajny koncert ,w którym wystąpią goście specjalni – Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku.

Dolnośląskie Towarzystwo im. Fryderyka Chopina zaprasza na kolejny projekt koncertowy 16 czerwca ( niedziela ) 2019 roku o godz.19:00 w kościele pw. NMP Królowej Polski ul.Karmelkowa 94 we Wrocławiu ( Klecina ).

Będzie to nadzwyczajny koncert ,w którym wystąpią goście specjalni – Orkiestra Dęta Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku. Orkiestra istnieje od 2015 roku a w jej skład wchodzi około 50 uczniów szkoły z klas instrumentów dętych oraz perkusji.

Największym sukcesem orkiestry jest udział w Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Orkiestr ,,Golden Sardana‘‘ odbywający się w Lloret de Mar i Barcelonie oraz Grand Prix całego festiwalu dla najlepszej orkiestry. W styczniu 2019 premierę miała płyta „To MA Sens” nagrana przez zespół podczas warsztatów w lipcu 2018.W programie m. in. F. Chopin, S. Moniuszko, H. Shore.

Zespół prowadzi Grzegorz Dębski. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia:
chopinwroclaw.eu

Galeria

Powiązane wydarzenia