Najpopularniejsze atrakcje Wrocławia

Chcecie odkryć najpopularniejsze atrakcje Wrocławia? Ta wycieczka przeznaczona jest dla tych, którzy chcą zapoznać się z najważniejszymi miejscami.

Chcecie odkryć najpopularniejsze atrakcje Wrocławia? Ta wycieczka przeznaczona jest dla tych, którzy chcą zapoznać się z najważniejszymi miejscami na mapie stolicy Dolnego Śląska. Podczas spaceru, pełen pasji i zaangażowania przewodnik zabierze Cię w podróż przez stulecia.

Odwiedzisz słynne wyspy Wrocławia – Ostrów Tumski i wyspę Piasek – miejsce, gdzie ponad 1100 lat temu narodziło się miasto. Zobaczysz perły architektury gotyckiej i barokowej min. Katedrę, Uniwersytet Wrocławski, wrocławskie fary i wiele, wiele innych. W drodze do Rynku odwiedzimy słynne miejsce lokalnego handlu - Halę Targową z klimatczyną herbaciarnią, tematyką nawiązującą do przedwojennego Breslau.

Na trasie nie zabraknie średniowiecznego więzienia i urokliwych Jatek. W trakcie zwiedzania poznacie także historię wrocławskich krasnali. Wycieczka zakończy się pośród malowniczych kamieniczek Rynku. Pełen barokowego splendoru plac rynkowy wraz z imponującym budynkiem Starego Ratusza od ponad 800 lat pozostaje bijącym serem miasta. Autorski spacer przewodniczki miejskiej PTTK Anny Adamskiej.

  • Terminy: 21/06 – 29/08/20; sobota godz. 10:00.
  • Minimalna liczba uczestników wycieczki: 2 osoby. 
  • Cena: 30 zł/os Wycieczka z limitowaną liczbą uczestników do 10 osób.
  • Zapisy mailowo, na adres: rs lub telefonicznie +48 732 741 907

Szczegóły wydarzenia:
meetmycity.tours

Galeria

Powiązane wydarzenia