Targi mody autorskiej: Fashion Meeting Pop Up Store

Największe targi mody autorskiej – Fashion Meeting Pop Up Store 30-31 marca we Wrocławiu.

Największe targi mody autorskiej – Fashion Meeting Pop Up Store 30-31 marca we Wrocławiu. Słońce zaczyna od czasu do czasu pojawiać się ponad naszymi głowami, prezentując przedsmak najbardziej żywej pory roku. Wrocław przyłącza się do tej prezentacji - zapowiada się bowiem wiosenna edycja targów mody autorskiej i wzornictwa, Fashion Meeting Pop Up Store, które odbędą się w dniach 30-31 marca.

Nie dość, że jest to pierwsza edycja wiosenna, to jeszcze mamy do czynienia z wiele mówiącą symboliką. Przyjazne mury zabytkowej Zajezdni Dąbie ugoszczą to piękne wydarzenie, które odbędzie się we Wrocławiu już po raz dwudziesty pierwszy. Tak imponująca historia to dowód jakości, która z każdą nową edycją poszerza grono zainteresowanych i buduje trwałą renomę.

Co jednak oczywiste, każda kolejna edycja wnosi ze sobą świeży powiew nowych kolekcji ubrań i dodatków, adekwatnie do klimatu wiosennego. Podobnie w ostatni weekend marca, dwudziesta pierwsza odsłona targów ma do zaoferowania wiele niespodzianek.

Jako że liczba 21 to tzw. „oczko", naszym oczkiem w głowie jest uraczenie Państwa możliwością niepowtarzalnych, wiosennych zakupów najnowszych kolekcji wprost od uznanych projektantów i designerów mody oraz bogactwem dodatkowych atrakcji.

Oprócz wzornictwa, zachwycą nas reprezentatywne przykłady mody męskiej, damskiej, a także i dziecięcej, do tej ostatniej dołączając bogactwo zabawek i akcesoriów. Co ważne - przykłady te nie tylko świecą przykładem: będą do nabycia. Targi Fashion Meeting odbędą się pod ponadczasowym hasłem #KupujŚwiadomie. Jest to motto, które nieodmiennie przypomina nam, że warto robić przemyślane zakupy dobrej jakości, a wrocławskie Targi to nie tylko unikalna atrakcja.

To również miejsce dla świadomych konsumentów którzy docenią rodzimą produkcję i lokalny rynek zamiast pod wpływem samych tylko emocji, rzucać się na kolejne produkty. Fashion Meeting Pop Up Store - choć to nazwa anglojęzyczna - tak naprawdę to oryginalna oferta polskich projektantów, których marki znane są już zagranicznym odbiorcom lub którzy mają szansę na zawojowanie rynku światowego - są to bowiem marki wyselekcjonowane pod względem jakości i oryginalności. Zarówno jeśli chodzi o kolekcje odzieżowe, jak i akcesoria takie jak portfele, torby, biżuteria i inne dodatki, spina je wszystkie klamra różnorodności spod znaku najwyższej klasy.

Różnorodność oznacza, że uświadczymy nie tylko niebanalnych wzorów kojarzonych z awangardą i pazurkiem, ale też klimatu klasyki oraz minimalizmu. Nic dziwnego: sam fakt ponad DWUSTU stoisk (bo tyle właśnie pomieści całe wydarzenie) mówi nam o rozmachu przedsięwzięcia. Niezliczone atrakcje, których absolutnie nie zamierzamy ukrywać, jawią się niezwykle zachęcająco, a wstęp jest bezpłatny. Jak co roku, w hali dawnej zajezdni Dąbie, odbędą się też wydarzenia towarzyszące, które wraz z Fashion Meeting współtworzą istną ucztę dla osób, które cenią sobie zarówno piękno, jak i zdrowie.

Do wydarzeń tych zaliczamy Targi Kosmetyków naturalnych Natural Beauty, a także Strefę designu roślinnego „Zielono Mi". Równolegle w tej samej hali nastąpi premiera Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji, gdzie swoje prace zaprezentują twórcy plakatów i ilustratorzy z całej Polski. Ponadto, do hali obok zawita spory event cieszący zmysł smaku: Wrocławska Feta - Festiwal Piwa, Wina i Sera. Aromatem pysznych potraw i napojów przyciągnie również Festiwal Food Truck'ów Wrocławscy Ulicożercy ulokowany na dziedzińcu Zajezdni Dąbie. Wszystko to odbędzie się w jednej czasoprzestrzeni, równolegle.

Dwudziesta pierwsza edycja targów to cały kompleks wydarzeń. Wstęp jest wolny i każdy może wziąć udział i czerpać satysfakcję robiąc mądre zakupy. Namawiamy, aby kupować świadomie – produkty, które powstały z pasji, tworzone lokalnie w małych firmach, z poszanowaniem ludzkiej pracy. Podczas targów będą czekać na Was firmy, które samodzielnie tworzą swoje produkty z poszanowaniem zasad sprawiedliwego handlu i środowiska naturalnego. 

Szczegóły wydarzenia:
fashionmeeting.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia