Olympus Perspective Playground

Olympus Perspective Playground łączy najróżniejsze rodzaje sztuki, to także dzielenie się know-how i możliwość przeprowadzania twórczych eksperymentów.

Olympus Perspective Playground to wydarzenie, które łączy najróżniejsze rodzaje sztuki, to dzielenie się know-how i możliwość przeprowadzania twórczych eksperymentów.

Osoby odwiedzające fotograficzny plac zabaw, wyposażone w jeden z mobilnych aparatów bezlusterkowych – Olympus OM-D lub PEN, mogą odkrywać uroki interaktywnej wystawy zaprojektowanej przez wyjątkowych artystów, uwiecznić ją na zdjęciach lub nagrać wideo i uwolnić własną kreatywność.

W Europie Olympus Perspective Playground odwiedziło do tej pory ponad 400 000 osób. Teraz interaktywna wystawa Olympus Perspective Playground trafia do Wrocławia.

Bezpłatny udział i atrakcje

Od 15 lutego 2019 do 10 marca 2019 fani fotografii i sztuki będą mogli przetestować aparaty Olympus i więcej dowiedzieć się o tej marce. Na odwiedzających czeka ponad 2000 m² atrakcji – w Czasoprzestrzeni, w starej zajezdni tramwajowej Dąbie przy ul. Tramwajowej.

Wstęp na Olympus Perspective Playground oraz wypożyczenie sprzętu Olympus są bezpłatne. Każdy wypożyczający otrzyma w prezencie kartę pamięci SD z wykonanymi przez siebie zdjęciami.

Zarejestruj się i wygraj!

Do udziału w festiwalu na podstawie bezpłatnego biletu potrzebna jest tylko rejestracja – dostępna na stronie organizatora (poniżej), a do tego, by wygrać aparat Olympus OM-D E-M10 Mark  – zasubskrybowanie newslettera. 

Olympus Perspective Playground będzie można odwiedzać: 

  • niedziela-środa w godz. 11.00-21.00
  • czwartek-sobota w godz. 11.00-23.00 
Olympus stworzył we Wrocławiu Centrum Usług Wspólnych.

Szczegóły wydarzenia:
my.olympus-consumer.com

Galeria

Powiązane wydarzenia