Oplątwa w obrazie czyli warsztaty z zielonego designu

Oplątwa (Tillandsia) , zwana też „powietrzną rośliną”, to gatunek czerpiący wszystkie składniki odżywcze z powietrza i wody.

Oplątwa (Tillandsia) , zwana też „powietrzną rośliną”, to gatunek czerpiący wszystkie składniki odżywcze z powietrza i wody.

Przeniesiona w warunki domowe staje się przepięknym i egzotycznym elementem dekoracyjnym z nieograniczoną możliwością aranżacji.

Czym są oplątwy, jakie są ich odmiany, w jaki sposób je pielęgnować, by cieszyć nimi oko przez całe długie lata? Jak połączyć hodowlę tych niezwykłych roślin z nowoczesnym eco designem?

Aż wreszcie: Jak własnoręczne wykonać obraz będący połączeniem naturalnych surowców takich jak drewno, sznurki konopne czy bambus z tymi niesamowitymi „powietrznymi roślinami”? O tym wszystkim dowiecie się podczas warsztatów „Oplątwa w obrazie”.

Każdy uczestnik wybierze sobie jeden gatunek oplątwy. Pod czujnym okiem prowadzącej wyczaruje obraz będący miejscem bytowania roślinki. W ruch pójdą deski, kamienie czy bambusowe kijki, z których powstaną niepowtarzalne eco dekoracje. Gotową aranżację uczestnik zabierze a do domu. W cenie materiały, roślina oraz świetna zabawa

Prowadzący: Agata Łoś.

Szczegóły wydarzenia:
krzywykomin.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia