Oprowadzanie po wystawie Nobody Club: Life Hacks

Nobody Club to fikcyjny klub towarzyski powstały z myślą o wszystkich, dla których nie ma nadziei, dla tych zmęczonych odwieczną gonitwą za sukcesem.

Nobody Club to fikcyjny klub towarzyski powstały z myślą o wszystkich, dla których nie ma nadziei, dla tych zmęczonych odwieczną gonitwą za sukcesem i tych bez perspektyw zawodowych. Ten egalitarny klub jest dla wszystkich i dla nikogo, dla biednych i biernych, dla osób, które zdają sobie sprawę z własnego położenia i gotowe są zrezygnować z wyścigu, akceptując własny status. Jednak Klub Dla Nikogo DWA ZETA nie jest miejscem utyskiwania, lecz tworzy przestrzeń twórczej wspólnoty przy pełnej świadomości beznadziei, w której funkcjonuje. To grupa wzajemnego wsparcia, szacunku i aprobaty.

Spotkanie poprowadzi kuratorka Joanna Stembalska wraz z artystami.

Dwa Zeta to Karolina Zajączkowska oraz Zbiok Czajkowski, duet artystyczny, przestrzeń do eksperymentu, ciało artystyczno-usługowe. Obszar zainteresowań Karoliny leży pomiędzy fotografią, narracją wizualną, politycznością a teorią obrazu. Zbiok to malarz, ilustrator, popularyzator oraz jeden z najbardziej znanych polskich artystów z kręgu street artu.

Galeria Studio BWA Wrocław zaprasza prowadzanie po wystawie Nobody Club: Life Hacks. Wystawa DWA ZETA (Karolina Zajączkowska, Zbiok Czajkowski).

 

Szczegóły wydarzenia:
bwa.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia