Ostrów Tumski jakiego jeszcze nie znaliście

Hello Poland zaprasza na spacer z przewodnikiem po Ostrowie Tumskim – miejscu, które wszyscy doskonale znamy, ale czy na pewno odkryliśmy wszystkie jego tajemnice?

Wyrusz z Hello Poland do serca Wrocławia, poznaj miejsce, w którym ponad tysiąc lat temu rozpoczęła się historia tego wspaniałego miasta! Hello Poland zaprasza na spacer z przewodnikiem po Ostrowie Tumskim – miejscu, które wszyscy doskonale znamy, ale czy na pewno odkryliśmy wszystkie jego tajemnice?

Wszyscy znają katedrę górującą nad Ostrowem, ale czy wiecie, że nieopodal niej znajduje się pierwszy zamek piastowski z XII wieku? Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądało to miejsce po II wojnie światowej, kiedy większość budynków została zrujnowana? Chcielibyście się dowiedzieć, w jakich okolicznościach Ostrów przestał być wyspą i gdzie niegdyś znajdowała się fosa?

W te i wiele innych tematów wprowadzi Was licencjonowany przewodnik miejski, Pani Iwona Stec, która Ostrów Tumski zna jak nikt inny. To miejsce o burzliwej historii i wielu tajemnicach, które z pewnością przeniosą Was choć na chwilę do innego, niezwykłego świata… Wyrusz w magiczną podróż przez stulecia!

Zapisy. 

Koszt wycieczki – 35 zł.

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerami telefonu +48 667 999 952 i +48 667 999 906 oraz mailowo w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Szczegóły wydarzenia:
hello-poland.com.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia