Ostrów Tumski jakiego jeszcze nie znaliście

Hello Poland zaprasza na spacer z przewodnikiem po Ostrowie Tumskim.

Wyrusz z Hello Poland do serca Wrocławia, poznaj miejsce, w którym ponad tysiąc lat temu rozpoczęła się historia tego wspaniałego miasta! Hello Poland zaprasza 8 września o 12.00 na spacer z przewodnikiem po Ostrowie Tumskim – miejscu, o którym wszyscy słyszeliśmy, ale czy na pewno znamy wszystkie jego tajemnice?

Wszyscy znają katedrę górującą nad Ostrowem, ale czy wiecie, że nieopodal niej znajduje się pierwszy zamek piastowski z XII wieku? Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądało to miejsce po II wojnie światowej, kiedy większość budynków została zrujnowana? Chcielibyście się dowiedzieć, w jakich okolicznościach Ostrów przestał być wyspą i gdzie niegdyś znajdowała się fosa?

W te i wiele innych tematów wprowadzi uczestników licencjonowany przewodnik miejski, Iwona Stec, która Ostrów Tumski zna jak nikt inny. To miejsce o burzliwej historii i wielu tajemnicach, które z pewnością przeniosą Was choć na chwilę do innego, niezwykłego świata… Wyrusz w magiczną podróż przez stulecia!

Zapisy:

  • Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową.
  • Zapisy trwają do 8.09. g. 9.00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
  • Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
  • Cena: 35 zł/os.

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Szczegóły wydarzenia:
https:

Galeria

Powiązane wydarzenia