Zdjęcie wydarzenia Papier Klej Nożyce – finisaż wystawy

Papier Klej Nożyce – finisaż wystawy

1 grudnia o 18.00 Kawiarnia Sąsiedzka w ODA „Firlej" zaprasza na zakończenie wystawy. Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy grupy kolażowej z Firleja.

1 grudnia o 18.00 Kawiarnia Sąsiedzka w ODA „Firlej" zaprasza na zakończenie wystawy. Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy grupy kolażowej z Firleja. Od trzech lat spotykamy się, rozmawiamy i tworzymy kolaże. Każdy ze stałych bywalców wytworzył swój rozpoznawalny styl.

Co czwartek są wśród nas emeryci, architekci, plastycy, pracownicy fizyczni, osoby z branży przemysłu ciężkiego i kosmici. Każdy opowiada kolażem o swoich doświadczeniach i przemyśleniach zarówno estetycznych, jak i życiowych. „Papier-klej-nożyce” to wystawa podsumowująca nasze spotkania. Prezentujemy prace z których jesteśmy dumni, które dojrzewały w nas i z nami przez ostatnie kilka tygodni, miesięcy i lat.

Organizatorzy zapraszają po raz ostatni do naszych wycinków z rzeczywistości. W trakcie finisażu będzie szansa na stworzenie własnego kolażu.

W wystawie udział biorą:

Katarzyna Budych, Patrycja Walczak, Rafał Helebrandt, Małgorzata Grączewska, Melania Sulak, Magdalena Walkowiak, Justyna Mężyk, Joanna Grzelczyk, Jan Jerzmański i przyjaciele.

Szczegóły wydarzenia:
firlej.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia