Paśko i Zespół Co To – koncert przy świecach

Organizatorzy zapraszają na magiczny koncert przy świecach, wyjątkowych ludzi. Przemysław Paśko - wokal i gitara, Andrzej „Szary" Szeremet - gitara.

Organizatorzy zapraszają na magiczny koncert przy świecach, wyjątkowych ludzi. Przemysław Paśko - wokal i gitara, Andrzej „Szary" Szeremet - gitara, Dominik Gawroński - trąbka, Filip Laszuk - perkusja, Magdalena Śniadecka Skrzypek - wokal, Żenia Betliński - bas Przemek Paśko – związany ze środowiskiem kulturalnym Wrocławia.

Grywał i grywa na prywatkach, podśpiewując cudze piosenki, szczególnie Marka Grechuty, Stanisława Soyki, Raz Dwa Trzy i czterystu dwudziestu innych „skaldów”. Bez nadziei na życie z muzyki, oswoił również biegun odległy od sztuki.

Odkąd zaproszony został do występu w słynnym wrocławskim antykabarecie, (a było to jakieś dwa lata temu) rozpoczął pisanie własnych utworów. Wiele z tych piosenek znalazło uznanie w gronie jego przyjaciół. Zaprosił więc muzyków, z ciekawości jak zabrzmi to w zespole.

Przy okazji nagrali płytę. Na cześć znakomitego trójmiejskiego teatrzyku, którego występ utrwalony został w filmie Janusza Morgensterna „Do widzenia, do jutra” zespół otrzymał nazwę „CO TO”.

Zarówno płyta jak i pierwszy na niej utwór nosi tytuł „Błędne Koło”. Niezależny od niczego. Muzyka jest dla niego jedynie źródłem radości. Z nadzieją, że ktoś polubi te dźwięki i słowa w oczekiwaniu na więcej. 

Szczegóły wydarzenia:
vertigojazz.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia