Patrzenie obrazem – wystawa prac Klaudii Złotorowicz

Jak twierdzi autorka wystawy – praktykowanie malarstwa zmieniło jej sposób patrzenia na świat, ucząc dostrzegania detali w zwykłych scenach z życia codziennego.

To pierwsza indywidualna wystawa prac Klaudii Złotorowicz. Jak twierdzi sama autorka – praktykowanie malarstwa zmieniło jej sposób patrzenia na świat, ucząc dostrzegania detali w zwykłych scenach z życia codziennego. Zatrzymane w kadrze wyobraźni - nabierają głębi wyrazu i stają się pomysłami na kolejne obrazy. Twarze, krajobrazy -  muśnięte na jej płótnach pędzlem lub szpachlą pełne lekkości i światła jak ulotne wspomnienia…

Klaudia Złotorowicz

Nigdy nie studiowała na Akademii Sztuk Pięknych, ukończyła studia związane z biznesem i na co dzień pracuje jako analityk finansowy, ale malarstwo od zawsze było jej bliskie. To w Pracowni Plastycznej Hanny Zawadzkiej Woźniak trafiła na fantastyczną grupę pasjonatów i znakomitą prowadzącą, która dostrzegła w niej twórczy potencjał i potrafiła zainspirować. Pod jej okiem ćwiczyła swój warsztat, poznawała techniki malarstwa, rozwijając artystyczną pasję.

wernisaż 15 lutego 2019 godz. 18.00

Szczegóły wydarzenia:
swiatowid.net.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia