Zdjęcie wydarzenia Piątkowy reset u Sztukatora

Piątkowy reset u Sztukatora

Czasami tydzień bywa zdecydowanie za długi i kiedy wreszcie nadchodzi piątek, masz ochotę rzucić to wszystko i wyjechać na koniec świata?

Czasami tydzień bywa zdecydowanie za długi i kiedy wreszcie nadchodzi piątek, masz ochotę rzucić to wszystko i wyjechać na koniec świata? To świetnie się składa, bo klimaty naszej Pracowni przeniosą Cię w czasie nawet do epoki Ludwika któregośtam.

A nastrój dodatkowo podkręcimy zapalając świece, włączając muzykę i zaparzając aromatyczną herbatkę. Co będziemy robić? W niewielkim, kameralnym gronie wykonasz 1-2 odlewy wybranych modeli, potem pomalujesz, ozdobisz, posypiesz brokatem, albo w wersji minimalistycznej potraktujesz woskiem.

Zrobisz, jak Ci się podoba. Poczujesz, że całotygodniowe napięcia, stresy, sprawy nierozwiązywalne, przestają mieć znaczenie, a uwolniona kreatywność prowadzi Cię w obszary dotąd nieodkryte lub zapomniane w codziennej gonitwie. "To ja tak potrafię?" Uczestnicy naszych warsztatów często są zaskoczeni własnymi zdolnościami i umiejętnościami, a z jeszcze większym zaskoczeniem odkrywają fakt, że taki sposób spędzania czasu to lifting dla umysłu i reset dla zmysłów. Spróbujesz i Ty? 

Informacja o zapisach Warsztaty prowadzone są przez doświadczonego Sztukatora z tytułem Mistrza w zawodzie w niewielkiej grupie 8-10 osób. Obowiązują zapisy. Terminy: 10 czerwca, 17 czerwca, 24 czerwca, 1 lipca. Startujemy o 18.00

Czas trwania: 2-2,5 godz. Cena: 50 zł/osoba + 10 zł osoba towarzysząca Płatność gotówką lub przelewem Zapisy mailowe: lub telefoniczne: +48 601 307 264.

Szczegóły wydarzenia:
sztukator.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia