Pokaż, że kochasz! Walentynkowe zwiedzanie Stadionu Wrocław

14 lutego organizatorzy zapraszają na wyjątkową edycję zwiedzania z przewodnikiem. Czyli podróż po Stadionie Wrocław z nutką romantyzmu w tle.

14 lutego organizatorzy zapraszają na wyjątkową edycję zwiedzania z przewodnikiem. Czyli podróż po Stadionie Wrocław z nutką romantyzmu w tle. Zabierz swoją walentynkę na romantyczne zwiedzanie oraz prześlij życzenia, a organizatorzy wyświetlą je bezpłatnie na telebimie.

 
Zwiedzanie z przewodnikiem to doskonała okazja by poznać najskrytsze zakątki Stadionu Wrocław. Można zobaczyć z bliska murawę, szatnię zawodników oraz wiele innych miejsc niedostępnych na co dzień. To również możliwość posłuchania historii i ciekawostek związanych z obiektem.
 
Czym wyróżnia się walentynkowa edycja zwiedzania od pozostałych? Prócz poznawania zakątków obiektu i jego historii, uczestnicy będą mieli okazję złożyć życzenia, wyznać miłość poprzez nagranie krótkiego filmu lub przesłanie zdjęcia lub grafiki, które wyświetlimy podczas zwiedzania zupełnie bezpłatnie! Dodatkowo będzie można zrobić sobie zdjęcie w specjalnej „ramce zakochanych”.
 
Dodatkowo w tym dniu oraz dzień wcześniej, czyli 13 i 14 lutego, między 17.30 a 21.30, każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle oświetlonego na czerwono stadionu z napisem WrocLOVE. To wyjątkowa okazja by podkreślić swoje uczucia oraz wspaniała pamiątka.
 
Napis będzie wyświetlany dzięki uprzejmości firmy Kukoni.

Informacje dla zwiedzających:

  •  Wejście na zwiedzanie o godzinach: 19.00 i 20.00
  • Czas zwiedzania: ok. 60 min.
  • Punkt zbiórki: recepcja Stadionu Wrocław, poziom 0, wejście W1
  • Zwiedzanie wymaga rezerwacji:
Cena: 20 zł/os.

Dołączenie życzeń:

Życzenia, które będą wyświetlane na telebimie podczas zwiedzania(przy murawie stadionu) można przesyłać w formie:
 
  • Grafik lub zdjęć w rozmiarze: 1920 x 1080 lub 1280 x 720 pikseli do 13.02. (treść wyświetlana do 15 sek.)
  • Filmów w dowolnym formacie do 11.02. (długość do 30 sek.)
Życzenia należy przesłać przy rezerwacji lub po zarezerwowaniu miejsca na:
 

Szczegóły wydarzenia:
stadionwroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia