Retro party z DJ Violą

Podczas wieczoru nie zabraknie szlagierów, które świetnie się zna, tańczy, jak i śpiewa! Stery konsoli jak zawsze trzyma DJ Viola.

Organizatorzy zapraszają na wieczorek taneczny wszystkich chętnych do zabawy! Wpadajcie do Światowida, szczególnie gdy lubicie kameralne imprezy. Podczas wieczoru nie zabraknie szlagierów, które świetnie się zna, tańczy, jak i śpiewa!

Stery konsoli jak zawsze trzyma DJ Viola - prezenterka, animatorka, wokalistka, która sprawia, że czas spędzony wspólnie jest okazją do miłej integracji i zabawy. Retro party sprawdza się u nas nie tylko jako spotkanie w grupie przyjaciół, bo single też świetnie się tu bawią!

Wioletta Malinowska – muzyk, wokalistka, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, laureatka konkursów wokalnych. Od 15 lat jej drugą pasją jest prowadzenie imprez tanecznych.

Jako DJ-prezenter posiada doskonałe wyczucie klimatu imprezy dlatego potrafi właściwie dobierać repertuar do gustu i potrzeb uczestników zabaw. Wieczorki taneczne zwykle ubarwia wykonywaniem piosenek na żywo, co stwarza uczestnikom możliwość wspólnego śpiewania. 

Wstęp: 15 zł | 10 zł za okazaniem Karty Seniora

Bilety do nabycia przed imprezą w sekretariacie ośrodka; obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc: tel. 71 348 30 10.

 

Szczegóły wydarzenia:
swiatowid.net.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia