Prelekcja podróżnicza: Jaka jest prawdziwa Japonia?

Japonia to kraj niezwykle barwny, który wszystkim kojarzy się z kobietami ubranymi w kimono, kwitnącymi kwiatami wiśni. Czy tak jest naprawdę?

Japonia to kraj niezwykle barwny, który wszystkim kojarzy się z kobietami ubranymi w kimono, kwitnącymi kwiatami wiśni,  przepysznym ramenem  i sushi, sumo, samurajami i niespotykaną nigdzie indziej nowoczesnością. Czy tak jest naprawdę?

Dla każdego kto chce bliżej poznać ten niesamowity kraj, a może planuje podróż do Japonii, przygotowano coś wyjątkowego.

20.08.2019, o godzinie 20:00, odbędzie się prelekcja podróżnicza we Wrocławiu w Kawiarnia Literatka. Prelekcję poprowadzi Ania z GlobTroper - Podróże Aktywne - osoba po uszy zakochana w Japonii, która postara się odpowiedzieć na pytanie „Jaka jest prawdziwa Japonia?”

Ania podczas swojej pierwszej samotnej wyprawy przemierzyła przez Kraj Kwitnącej Wiśni ponad 6 000 km i opowie Wam jakie przygody spotkały ją podczas tej wyprawy, na co powinniście się przygotować oraz ile ma wspólnego z rzeczywistością "europejskie" postrzeganie Kraju Kwitnącej Wiśni.

Wstęp wolny.

Szczegóły wydarzenia:
globtroper.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia