Zdjęcie wydarzenia Przed premierą: Agata Łabno – koncert

Przed premierą: Agata Łabno – koncert

Kolejny wieczór z lubianego cyklu koncertowego Przed premierą w Imparcie.

Kolejny wieczór z lubianego cyklu koncertowego Przed premierą w Imparcie.  Bohaterami tych artystycznych spotkań są najzdolniejsi polscy wykonawcy młodego pokolenia, którzy znakomicie sprawdzają się w repertuarze piosenki literackiej i aktorskiej.

 

Cykl „Przed premierą”

Zgromadzona w sali kameralnej publiczność ma okazję zapoznać się z  interesującymi interpretacjami piosenki artystycznej najlepiej zapowiadających się młodych wykonawców, którzy już w niedalekiej przyszłości mogą stanowić czołówkę polskiej sceny – nie tylko muzycznej. Gospodarzem comiesięcznych wieczorów – zapraszającym i osobiście prezentującym wykonawców – jest wybitny znawca tego gatunku Bogusław Sobczuk. W roli głównej podczas styczniowego wieczoru wystąpi Agata Łabno.

 

Aktorka, wokalistka, artystka

Agata Łabno urodzona 23 kwietnia 1998 roku w Tarnowie. Studiuje na V roku Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie na wydziale wokalno-aktorskim. Zadebiutowała w filmie „Wszystkie nasze strachy” (reż. Łukasz Ronduda i Łukasz Gutt), wcielając się w jedną z głównych bohaterek, Jagodę Majewską. Film w 2021 roku zdobył statuetkę Złotego Lwa na 46 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W 2022 roku ukaże się premiera serialu Netflix „Zachowaj spokój” z jej udziałem (w reżyserii Michał Gazdy i Bartosz Konopki), gdzie wystąpi w roli Kaji Kopińskiej córki Pawła Kopińskiego (Grzegorz Damięcki). 

Aktorka nie tylko filmowa, ale również teatralna. Współpracuje z Narodowym Teatrem Starym im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Gra postać Lizawiety w spektaklu „Biesy” w reżyserii Pawła Miśkiewicza. Związana również z Teatrem KTO i spektaklem „Peregrinus” (reż. Jerzy Zoń). 

Galeria

Powiązane wydarzenia