Przez Tereny Wystawowe Wrocławia – spacer po Parku Szczytnickim we Wrocławiu

Vox Vratislaviensia zaprasza na wycieczkę: Przez tereny wystawowe Wrocławia.

Vox Vratislaviensia zaprasza na wycieczkę: Przez tereny wystawowe Wrocławia.

Park Szczytnicki

to spotkanie natury i kultury. Ponad 100 hektarów bujnie porasta roślinność, wśród której wyrastają też Tereny Wystawowe. W ich skład wchodzą między innymi: Pawilon Czterech Kopuł, Pawilony Prostokątne, Pawilon pod Misiami, Kościół św. Jana Nepomucena, Pergola, Fontanna Multimedialna, Ogród Japoński, Iglica, Centrum Kongresowe oraz Hala Stulecia. Ta ostatnia uchodzi za perłę modernizmu, czego wyraz stanowi umieszczenie jej na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

  • 1 termin wycieczki – piątek, 03.07.2020 | 19:30
  • 2 termin wycieczki – sobota, 04.07.2020 | 19:30
  • Start wycieczki – przystanek Hala Stulecia
  • Przewodnik/Pilot wycieczki - Grzegorz Sobczak

UWAGA:

W wyniku pandemi liczba turystów na wycieczce ograniczona. Zgłoszenia na wycieczkę tylko przez sms pod numer 661 059 480. Zgłoszenia należy dokonać do godziny 12:00 danego dnia i podać w nim: imię osoby zgłaszającej, liczbę osób uczestniczących, datę z godziną.

Płatność na miejscu w wysokości 20 zł od osoby. Ze względu na rozporządzenia wydane na czas zarazy, na wycieczce należy zachować specjalne środki bezpieczeństwa. Należy zasłonić usta i nos, na przykład przez założenie na twarz maski lub szalika. Ewentualnie przy problemach z układem oddechowym należy zachowywać stosowną odległość od innych osób.

Szczegóły wydarzenia:
voxvratislaviensia.eu

Galeria

Powiązane wydarzenia