Zdjęcie wydarzenia Robotyka dla dzieci 6-9 lat + gra terenowa

Robotyka dla dzieci 6-9 lat + gra terenowa

Dla wszystkich uczestników od 6 do 9 lat z rodzicami/opiekunami. Aktywność fizyczna połączona z nauką to droga, którą obraliśmy.

DLA KOGO JEST TO SPOTKANIE?

Dla wszystkich uczestników od 6 do 9 lat z rodzicami/opiekunami. Aktywność fizyczna połączona z nauką to droga, którą obraliśmy.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Moduł 1: Gra terenowa.

Dzieci będą odkrywać w formie zabawy różne zagadki naukowe. Ćwiczenia będą dobre dla waszych ciał, będą bardziej skoncentrowane, co jest szczególnie korzystne dla dzieci z trudnościami. Nasz nieustrukturyzowany styl gry pozwoli dzieciom na znaczącą interakcję z otoczeniem.

Będą swobodniej myśleć, projektować własne działania i podchodzić do świata w pomysłowy sposób. Natura zbuduje pewność siebie, nauczy odpowiedzialności. Zapewni Wam inną stymulację. U nas zawsze zabieracie do domu jakieś arcydzieło! (czas trwania: ok. 60min)

Moduł 2: Robotyka z LEGO® Education.

Dzieci przejdą do sali, gdzie wcielą się w prawdziwych konstruktorów i przy pomocy zestawów edukacyjnych LEGO® Education BricQ Motion przeniosą się do świata mechaniki, fizyki i matematyki . Zajęcia odbywają się bez komputerów i tabletów. Dla rodziców to czas na zakupy, kawę lub po prostu chwilę oddechu w pobliskim parku (czas trwania ok 75min). O WSPÓŁPROWADZĄCYCH: Roksana Kaca - z potrzeby wsparcia rodzin z dziećmi stworzyła markę „SZLAK ZMYSŁÓW”. Jej holistyczne podejście do życia ma na celu uświadamiać, inspirować, motywować do działania.

To niepowtarzalna wiedza, oparta na przeżyciach codzienności. Biotechnolog, terapeuta i mama Huberta. Pełen profil znajdziecie na: 

KIEDY i GDZIE?

  • Scuola di Lingua Italiana
  • ul. Semaforowa 89u/1, 52-115 Wrocław
  • 2 lipca 2022, godzina 14.00
  • Koszt pojedynczego spotkania: 60 zł ( rodzic plus dziecko)

ZAPISY:

  • e-mail:
  • Tel: 500 132 446, 793 912 666 3.
  • Wyślemy szczegóły poprzez e-mail. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Galeria

Powiązane wydarzenia