Zdjęcie wydarzenia Salsation w CK Agora

Salsation w CK Agora

Zajęcia taneczo-ruchowe dla dorosłych Salsation w CK Agora. Taniec połączony z ćwiczeniami, terapia dla ciała i umysłu.

Co to jest Salsation ®? Zajęcia taneczno-ruchowe dla dorosłych. Nazwa programu to połączenie dwóch wyrazów Salsa i Sensation. Słowo salsa pochodzi od hiszpańskiego słowa „salsa”, który dosłownie oznacza „sos”, ponieważ jest to pikantna mieszanka różnych rytmów, kultur, tańców. Słowo sensation pochodzi od angielskiego słowa odczucia/doznania, ponieważ program kładzie silny nacisk na muzykalną interpretację poszczególnych choreografii, połączonych z niesamowitą zabawą, liryczną ekspresję, jak również na to, jak funkcjonuje ludzkie ciało.

Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie! Zajęcia obejmują następujące elementy:  rotacje ciała (są to podstawowe kroki i ruchy wykorzystywane w dalszej części ćwiczeń), rozgrzewkę dynamiczną, główną część taneczno-ruchową i rozciąganie.

 

Co dają zajęcia?

  • Uwrażliwienie na muzykę, lepsze poczucie rytmu
  • Poprawę koordynacji i świadomości ciała
  • Aktywne spędzenie wolnego czasu
  • Ogromną poprawę nastroju
  • Dużo pozytywnej energii
  • Terapia dla ciała i umysłu!

prowadząca: Joanna Sieradzka

Cześć, nazywam się Asia! Moją największą pasją jest taniec. Już piąty rok dzielę się nią z Wami na sali jako instruktorka SALSATION®. Na zajęciach najważniejsze są dla mnie radość, pozytywna energia i wzmacnianie pewności siebie, które są skutkami ubocznymi tańca. Uwielbiam różnorodność – w 2020 r. ukończyłam kurs instruktora reggaetonu, a obecnie zgłębiam tajniki kobiecości ćwicząc twerking i sexy dance. Oprócz tańca zajmuję się animacją czasu wolnego i udzielaniem lekcji Matematyki. Aktualnie studiuję na Politechnice Wrocławskiej.

terminy zajęć: wtorek godz. 18:30 – 19:30 / koszt 100 zł / m-c /1 x tyg.

Zapisy tel.: 71 325-14-83, wew. 100

 

Szczegóły wydarzenia:
ckagora.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia