Wydarzenie odwołane. Scena Muzycznej Anegdoty: Rod Stewart – Inaczej

„Rod Stewart – Inaczej" to opowieść o jego gwiazdorskim życiu, połączona z koncertem największych przebojów gwiazdy o charakterystycznym głosie.

„Bad boy", za którym szaleją kobiety. „Rockandrollowy, wieczny chłopiec", jakim chciałby być niejeden mężczyzna, poznaj Roda Stewarta w spektaklu muzycznym „Rod Stewart – Inaczej". 

Organizatorzy obiecują wieczór pełen wspaniałej muzyki i świetnej rozrywki. Reżyserię spektaklu powierzono Grzegorzowi Keminskyemu – twórcy niezapomnianych, kultowych już, inscenizacji teatralnych i filmowych, to dyrektor artystyczny wielu polskich teatrów, trzykrotny laureat Nagrody Złotej Maski, za zasługi dla kultury polskiej uhonorowany Orderem Ministra Kultury.

Anegdoty o Rodzie Stewartcie opowie z właściwym dla siebie urokiem piosenkarka, aktorka, kobieta niezwykła - Izabela Trojanowska.

„Rod Stewart – Inaczej" to opowieść o jego gwiazdorskim życiu, połączona z koncertem największych przebojów gwiazdy o charakterystycznym głosie i niezwykłym temperamencie! Usłyszysz historie o jakich nie przeczytasz nawet w jego biografii.

Posłuchasz muzyki na żywo, która przywoła najlepsze wspomnienia... a dźwięki instrumentów na żywo uczynią ten wieczór wyjątkowym.

Scena Muzycznej Anegdoty to nowa formuła teatru muzycznego, jakiej nie doświadczysz w żadnym polskim teatrze. Naszych widzów przenosimy za kulisy sławy ich muzycznego idola, ale również w świat ich własnych, nostalgicznych wspomnień, do czasów ich młodzieńczego szaleństwa...

Szczegóły wydarzenia:
scenamuzycznejanegdoty.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia