Zdjęcie wydarzenia #SilniRazem – weekend w rytmie miasta

#SilniRazem – weekend w rytmie miasta

Miasto przygotowało bogaty program wydarzeń kulturalnych w ramach projektu Spotkajmy się we Wrocławiu - weekend w rytmie miasta w dniach 24-26 czerwca.

Miasto przygotowało bogaty program wydarzeń kulturalnych w ramach projektu: Spotkajmy się we Wrocławiu – weekend w rytmie miasta w dniach 24-26 czerwca. To cykl bezpłatnych koncertów skierowanych do różnych grup odbiorców. Ogłoszono program drugiego dnia.

Drugi dzień weekendu w rytmie miasta to gest solidarności z Ukrainą. Sobota, 25 czerwca, to koncerty #SilniRazem w Rynku, scena Old Jazz Days Festival na pl. Solnym oraz Potańcówka na pl. Wolności. We Wrocławiu nie będzie można się nudzić!

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

O godz. 15.00 otwarcie Strefy Dostępności z wolontariatem i pętlą indukcyjną. W strefie dostępności, która będzie znajdowała się naprzeciwko sceny miejsce znajdą m.in. osoby z niepełnosprawnością ruchową, osoby słabosłyszące czy niewidome. Na miejscu będą czekali asystenci-wolontariusze, którzy pomogą na przykład w przemieszczeniu się z i do tramwaju lub do toalety.

Kozak System we Wrocławiu

Jedną z sobotnich gwiazd będzie Kozak System, doskonale znany mieszkańcom Ukrainy, a w Polsce kojarzony ze współpracy z Enej i Maleo Reggae Rockers.

NO LOGO & Maria Sadowska

Maria Sadowska ma na swoim koncie przeboje, które zna cała Polska. Jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 25 lat. Łączy ze sobą różne gatunki, jazz, funk, muzykę elektroniczną czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką i autorką tekstów. Współpracowała z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami, m.in. z Michelem Legrandem, Michałem Urbaniakiem, Janem Ptaszynem-Wróblewskim, Bogusławem Mecem oraz Urszulą Dudziak. Tym razem wystąpi wspólnie z NO LOGO - szóstką  facetów z Sej, którzy swoją sceniczną energią przyciągną każdego fana dobrej muzyki. No Logo zabierze Was w przemytniczą podróż przez granicę litewsko-polską, zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpie w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej „Marycha”.

Palmy, Behel, Bartek Deryło, Cieniu

Wrocławski zespół Palmy powstał w 2019 roku z inicjatywy braci Mateusza i Michała Lizińskich. W skład ekipy wchodzą również Michał Zbąski (bas) i grający na perkusji Łukasz Kowalczyk. Palmy to melodyjny indie-rock, który przywołuje skojarzenia z młodymi pop-rockowymi kapelami przełomu lat 90. i millenium.

Zespół Bethel powstał we Wrocławiu w grudniu 2006 roku, założony przez Grzegorza Wlaźlaka. Grają muzykę reggae z elementami dub oraz ska.

Bartek Deryło i Cieniu znani są szerokiej publiczności z programu Voice of Poland. To wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Koncert trwa od godz.  15.00-22.00

  • Orientacyjne godziny 
  • 15.00 Cieniu
  • 15.50 Bethel
  • 17.00 Bartek Deryło
  • 17.50 Palmy
  • 19.00 Maria Sadowska & No Logo
  • 20.30 Kozak System

Galeria

Powiązane wydarzenia