Śladami Eberharda Mocka – Młody Mock – pierwsze szlify

Uczestnicy spaceru poznają miejsca, w których Eberhard Mock zdobywa pierwsze policyjne szlify, przeobrażając się z w bezwzględnego policjanta.

Hello Poland zaprasza na wycieczkę z przewodnikiem śladami Eberharda Mocka – bohatera powieści Marka Krajewskiego. Spacer na podstawie ostatnich trzech powieści, które stanowią początek historii Mocka, odbędzie się 3 maja o godzinie 15.00.

Ostatnie lata Belle epoque, Wrocław kwitnie. Powstają nowe ekskluzywne dzielnice z eleganckimi kamienicami i willami, szerokie aleje, po których spacerują wytworne damy w towarzystwie eleganckich mężczyzn.

Elity miasta, jak i zwykli obywatele, bawią się. Stadttheater, Schauspielhaus, czy Konzerthaus przeżywają oblężenie. Również rozsiane na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie terenów zielonych Etablissement nie narzekają na klientelę spragnioną piwa i dobrej zabawy.

Jednak w tym idyllicznym, zdawało by się, świecie czai się zło! Wyuzdanie, perwersja, a w konsekwencji morderstwo, każdy może paść ofiarą tych plag, w podłych knajpach, brudnych i mrocznych zaułkach wielkiego miasta. W tym świecie, jak się okazuje, pełnym intryg, zakłamania pojawia się początkujący policjant – Eberhard Mock. Prowadzi pierwsze śledztwa, zdobywa doświadczenie, stając się pozbawionym skrupułów i wyrzutów sumienia stróżem prawa.

Uczestnicy spaceru poznają miejsca, w których Ebi Mock zdobywa pierwsze policyjne szlify, przeobrażając się z w bezwzględnego policjanta.

Zapisy:

Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową.
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena: 35 zł za osobę.

Czas trwania 1,5, godz.

Wycieczkę poprowadzi Michał Karczmarek - licencjonowany przewodnik miejski, autor książki „Wrocław Eberharda Mocka. Przewodnik na podstawie książek Marka Krajewskiego", ekspert z zakresu twórczości autora.

Informacji na temat zwiedzania udziela się pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Szczegóły wydarzenia:
hello-poland.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia