Zdjęcie wydarzenia #[+#@!? (słowo na G) | Układ Formalny

#[+#@!? (słowo na G) | Układ Formalny

„Ej stary wiesz co ona zrobiła?” – Plotka, news, fota na Messengerze czy Insta rozprzestrzeniają się z prędkością światła.

„Ej stary wiesz co ona zrobiła?” – Plotka, news, fota na Messengerze czy Insta rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy coś jest przekroczeniem granic? Kiedy można nazwać to słowem na G? Zaczepki, przekomarzanie, pewnego rodzaju incydent... Przecież nikt nie będzie konkretnie nazywał tego co się stało. Po co w ogóle to tak analizować? Zawsze można powiedzieć, że to były żarty, a ona cały czas się śmiała.

Słowo na „G” stanie się jednym z aktorów rozgrywającego się spektaklu, gdzie nauczyciele i uczniowie walczą ze sobą na definicje rzeczonej sytuacji. Wynikiem tego starcia będzie model – protokół postępowania, który towarzyszyć będzie bohaterom jeszcze na długo po otrzymaniu świadectwa z czerwonym paskiem.

Za 45 minut, na ostatniej godzinie lekcyjnej odbędzie się konfrontacja dyrekcji, wychowawczyni i trójki uczniów oskarżonych o g… Choć właściwie to nikt do końca nie potrafi opowiedzieć o tym, co się wydarzyło. Wśród prawdopodobnych wersji wydarzeń i możliwych algorytmów postępowania wszystkim powoli wymyka się „ktoś”. Nieobecna bohaterka, która od dnia „incydentu” nie wróciła do domu.

 

Szczegóły wydarzenia:
ukladformalny.pl

 • director GRZEGORZ GRECAS
 • writer MAGDALENA DRAB
 • actors WIKTORIA CZUBASZEK
  JERZY GÓRSKI
  PAULINA MIKUŚKIEWICZ
  ADAM MICHAŁ PIETRZAK
  MACIEJ RABSKI
  OLGA ŻMUDA

Galeria

Powiązane wydarzenia