SMART_START, czyli buduj marketing świadomie

Szkolenie pomoże zrozumieć znaczenie doboru form komunikacji do grupy docelowej.

SMART BRAND - Anna Mazur oraz Tomasz BajorDuet łączący psychologię reklamy z kreatywnością. Suma wielu lat doświadczenia w pracy z firmami z różnych sektorów w zakresie kampanii reklamowych oraz kreacji wizerunku. Anna MazurPsycholog reklamy. Fotograf. Przedsiębiorca.Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Fotografuje odkąd pamięta.

Od 2012 roku związana ze światem marketingu, od 2014 prowadzi własną agencję reklamową, która jest spełnieniem marzeń o połączeniu w jednej firmie wieloletniej pasji z wykształceniem psychologicznym. Na co dzień współpracuje głównie z niedużymi firmami, pomagając im uatrakcyjnić swój wizerunek, ale zdarza jej się pracować również dla największych.

W swoim portfolio ma m. in. BSH (Bosch und Siemens Hausgeräte), Bader Polska, Dolnośląską Grupę Apteczną S.A., czy włoskie Fassi. W pracy najważniejsze dla niej jest zadowolenie klienta i własna satysfakcja.

Nic nie robi „na pół gwizdka”. Jej motto: „Rzeczy niemożliwe robię od ręki. Na cuda trzeba chwilę poczekać.” Podczas szkolenia pomoże zrozumieć znaczenie doboru form komunikacji do grupy docelowej.

Podpowie, dlaczego myślenie o wizerunku na każdym etapie jest takie ważne, czego należy się wystrzegać, za co warto zapłacić a na czym można zaoszczędzić. Tomasz BajorSwoją przygodę z marketingiem rozpoczął w 2007 roku, począwszy od stanowiska grafika, a następnie rozwijając swoje umiejętności i podejmując wyzwania na kolejnych stanowiskach: project managera, art directora.

Po zdobyciu bogatego doświadczenia w kilku agencjach reklamowych oraz kilkuletniej działalności freelancerskiej na zlecenie agencji reklamowych z całego kraju, przyszła pora na uruchomienie własnej agencji kreatywnej. W swoim portfolio, poza małymi firmami, zgromadził także największych graczy z branży motoryzacyjnej (m.in. BMW, Audi, Mercedes czy Volkswagen), jak również duńską markę odzieżową Hummel.Jego motto?

„Tam, gdzie kończą się skrupuły, rodzi się kreatywność”. W trakcie szkolenia wskaże wartość dodaną dobrze dobranego obrazu do komunikatu reklamowego uzależnionego od charakterystyki odbiorcy.

Opisze dobre i złe praktyki w samodzielnym tworzeniu treści reklamowych, jak również opowie o dobrych zwyczajach w kontaktach z agencjami reklamowymi, jak się do takich rozmów przygotować, a także na jakie elementy zwrócić uwagę przy wyborze agencji wykonawczej.

Szczegóły wydarzenia:
ideaplace.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia